Ubezpieczenie samochodu

Witam. Gdzie waszym zdaniem najlepiej ubezpieczyc samochód. I odrazu mówie MTU (czyli poczta polska) nie wchodzi w gre :slight_smile:

Nie ma reguł. Wszystko zależy od parametrów ubezpieczonego. Obdzwoń sobie ubezpieczycieli i popytaj. Dla jednego będzie tania Hestia da innego wręcz przeciwnie

Ubezpieczenie OC to bardzo indywidualna sprawa, może ten kalkulator http://ipolisa.pl/ pomoże Ci w wyborze.

Wątpię. Ten ich kalkulator to bzdury wygaduje. Płacę 1690 ubezpieczenia w Hestii na nowy samochód (AC i OC + Assistance) a kalkulator mi zaproponował ubezpieczenie za ponad 5000 zł

Paranoja

Tak to jest z tymi kalkulatorami OC. Osobiście kwotę, którą mi wyliczył pokrywa się z kwotą jaką zapłaciłem za moje OC. Najlepiej skontaktować się z przedstawicielem ubezpieczeniowym, a on dobierze najtańszą ofertę.

Pytanie podstawowe to jakiego ubezpieczenia szukasz ?

Jeśli OC to tam gdzie najtaniej i nie sugeruj się renomą firmy bo to tutaj nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia. Zupełnie inaczej jest z AC, wtedy trzeba szukać nie tam gdzie najtaniej tylko tam gdzie jest najmniej wyłączeń i niema problemu z wypłatą szkody.

szukam dobrego ubezpieczenia AC i OC

Mnie najtaniej wyszło w Allianz Direct. Tyle że ja brałem samo OC.