Ubezpiecznie Zaopatrzenia Dzieci PZU

Witam …

1 Listopada 1990r moji rodzice zalozyli polise (Ubezpiecznie Zaopatrzenia Dzieci)

Na sumę 2 000 000 zl w okresie 18 lat . I ten czas minął z PZU nic nie przysyłają. Gdy bylem w PZU powiedzieli ze polisa nie była opłacana przez dwa lata … Tylko ze w na początku lat 90 polecanie tych składek zajęło się Państwo …

Nalezą mi się jakieś pieniądze z tej polisy ?? Jeśli nie to czy można odzyskać pieniądze które zostały wpłacone na tą polisę ??

2’000’000 zł to po denominacji w '95 to 200 zł jaka była wysokość składki ? :smiley:

ps. nie sadzisz chyba ze otrzymasz 2 mln zł ? :smiley:

NIe no co ty :slight_smile: To się liczy jakoś inaczej… Ale nie ważne chodzi o to ze 1990 r była inflacja i składki były niskie dlatego tym zajęło się państwo. Chodzi o to czy cokolwiek dostane ?? A jeśli ni to jak się domagać odzyskania tych składek wpłaconych już na ta polisę ?? :wink:

Możesz mi to zdanie wyjaśnić? Bo kompletnie nie wiem o co w tym chodzi :lol:

Edit: ok, już wiem o co chodzi.

Ja napisałam pismo do PZU i wywalczyłam niecałe 800 zł. Jakby co służę pomocą.

Tylko o to chodzi ze z PZU nic nie przychodzi i nie przyjdzie jak bylem w PZU to powiedzieli ze składka nie była płacona przez dwa lata :slight_smile: Ale w okresie dwóch lat po zawarciu polisy wpłacaniem zajęło się państwo. Dowody wpłaty mam ale nie w okresie dwóch ;/

A jeśli nic mi się nie należy to czy warto starać się o odzyskanie tych składek już wpłaconych ?? :razz: