Ubtuntu po formatowaniu nie uruchamia się

Witam

Mam taki problem ,niedawno do nowego komputera dołożyłem dysk ze starego komputera (80GB MaXtor) pomyślałem ,że mógłbym użyć go jako dysku dla ubuntu 7.10 ,zainstalowałem ,działało i gnome mi się znudzil wiec chciałem zainstalować Kubuntu 7.10 i tu zaczęły się schody :frowning:

Po zainstalowaniu nie mogłem ustawić sieci (mój internet jest radiowy) chociaż ją wykrywało i komputer nie chciał się wyłączać spod linuksa ,zniechęcony sformatowałem stary dysk i ponownie próbowałem zainstalować ubuntu.

Zainstalowałem ,wszystko ładnie ,ale znów był problem z siecią ,a po ponownym uruchomieniu komputera ubuntu nie chciało się uruchomic (załadowało się i dalej wyświetlił się czarny ekran ,jak przy starcie systemu i pisało coś print… )

Wie ktoś może dlaczego nie cce mi się zainstalować linuks?" jestem pewny ,że instalowałem tak jak poprzednio (a płyte spradziłem pod kątem uszkodzeń) ,dodam ,że iternet na windowsie chodzi bdb.

Z góry wielkie dzieki :slight_smile:

Ten komunikat może wiele nam powiedzieć ale nic… Więc zanotuj sobie dokładnie ten komunikat i nam przedstaw.