Ubuntu/Kubuntu 6.06 (Dapper Drake)

Informacja dla wszystkich Ubuntowiczów i Kubuntuwiczów :!: Na stronie: Ubuntu można już oficjalnie zamawiać bezpłatne kompilacje: Ubuntu 6.06 (Dapper Drake) oraz na stronie: Kubuntu także bezpłatne kompilacje: Kubuntu 6.06 (Dapper Drake). Dla tych którzy chcą się upewnić czy to rzeczywiście w pełni za free to niech przejrzą ten topic, lub poszukają w internecie, dla upewnienia jeszcze dodam iż ja także zamówiłem, po trzech tygodniach przyszło mi 15 płyt kurierem. I Pamiętajcie: jeśli chcecie zamówić trzeba zamówić na osobę pełnoletnią!

(aju) #2

Ma ktoś już jakieś znaczne info o tym systemie?

Co zostało nowego wprowadzone wzgl. wersji 5. Jakie są istotne zmiany.?

Najlepiej jakby ktoś miał linka to testów tego lina (po polsku)

aju , na stronie domowej jest zapewne changelog. Tam znajdziesz wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone.

(Marcintt Pl) #4

A tak wogole to czy te zamawianie Ubuntu jest calkiem bezplatne bez zadnych kosztow przy odbiorze i przy przesylce i nie ma w tym zadnych szkod??

ddr94 , w dziale na luzie jest caly wątek o tym. Poszukaj sobie.

(moongoose) #6

ddr 94 - oczywiście, ze otrzymasz przesyłkę za kompletne friko!

Ja dostałem Ubuntu 5.10 z Węgier, teraz czekam na 6.06 - Ubu i Kubu.

Pozdro

(Numer_inaczej) #7

a co możecie powiedzieć o szybkości działania porównując z SuSE 10.1?

Czy Xubuntu jest spolszczony?

(Init3) #8

A ja mam takie pytanie - czy rezpozytoria podane w przewodniki wiki do ubuntu 5.10 beda pasowaly do drappera czy trzeba poczekac na jakis update?

(Airborn) #9

podczas aktualizacji z 5.10 do 6.06 zostaną one wykasowane najprawdopodobniej, sądze, że na oficjalne repo poczekać trzeba będzie pare dni, narazie można się posiłkowaaćtym co inni stworzyli link

(system) #10

Tu możesz znaleźć kompletny (POLSKI!) przewodznik do Drappera link

(Init3) #11

Musze przyznac ze wersja 6.06. graficznie jest b. ładna. Poprawiono wygląd kilku rzeczy i prezentuje sie naprawde godnie jako os.

(włóczykij) #12

można z powodzeniem przyznać, że U/K/X-buntu całkowicie wyparło Mandrivę z pozycji systemu najbardziej przyjaznego świeżo upieczonemu userowi linuxa 8)

Kurczaki nowa wersja się tak zapowiada a ja czekam aż mi go przyniosą...

Złączono Posta : 19.06.2006 (Pon) 13:54

Przed chwilą wyjąłem ze skrzynki na listy, paczke z 10 płytami ubuntu!! Zabieram się za instalacje... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 12:39

W nowej wersji wszystko zostało idealnie spolszczone...

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 14:59

Dzisiaj dostałem Kubuntu 6.06 :stuck_out_tongue: