Ubuntu/Kubuntu 6.06 (Dapper Drake)

Informacja dla wszystkich Ubuntowiczów i Kubuntuwiczów :!: Na stronie: Ubuntu można już oficjalnie zamawiać bezpłatne kompilacje: Ubuntu 6.06 (Dapper Drake) oraz na stronie: Kubuntu także bezpłatne kompilacje: Kubuntu 6.06 (Dapper Drake). Dla tych którzy chcą się upewnić czy to rzeczywiście w pełni za free to niech przejrzą ten topic, lub poszukają w internecie, dla upewnienia jeszcze dodam iż ja także zamówiłem, po trzech tygodniach przyszło mi 15 płyt kurierem. I Pamiętajcie: jeśli chcecie zamówić trzeba zamówić na osobę pełnoletnią!

Ma ktoś już jakieś znaczne info o tym systemie?

Co zostało nowego wprowadzone wzgl. wersji 5. Jakie są istotne zmiany.?

Najlepiej jakby ktoś miał linka to testów tego lina (po polsku)

aju , na stronie domowej jest zapewne changelog. Tam znajdziesz wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone.

A tak wogole to czy te zamawianie Ubuntu jest calkiem bezplatne bez zadnych kosztow przy odbiorze i przy przesylce i nie ma w tym zadnych szkod??

ddr94 , w dziale na luzie jest caly wątek o tym. Poszukaj sobie.

ddr 94 - oczywiście, ze otrzymasz przesyłkę za kompletne friko!

Ja dostałem Ubuntu 5.10 z Węgier, teraz czekam na 6.06 - Ubu i Kubu.

Pozdro

a co możecie powiedzieć o szybkości działania porównując z SuSE 10.1?

Czy Xubuntu jest spolszczony?

A ja mam takie pytanie - czy rezpozytoria podane w przewodniki wiki do ubuntu 5.10 beda pasowaly do drappera czy trzeba poczekac na jakis update?

podczas aktualizacji z 5.10 do 6.06 zostaną one wykasowane najprawdopodobniej, sądze, że na oficjalne repo poczekać trzeba będzie pare dni, narazie można się posiłkowaaćtym co inni stworzyli link

Tu możesz znaleźć kompletny (POLSKI!) przewodznik do Drappera link

Musze przyznac ze wersja 6.06. graficznie jest b. ładna. Poprawiono wygląd kilku rzeczy i prezentuje sie naprawde godnie jako os.

można z powodzeniem przyznać, że U/K/X-buntu całkowicie wyparło Mandrivę z pozycji systemu najbardziej przyjaznego świeżo upieczonemu userowi linuxa 8)

Kurczaki nowa wersja się tak zapowiada a ja czekam aż mi go przyniosą…

Złączono Posta : 19.06.2006 (Pon) 13:54

Przed chwilą wyjąłem ze skrzynki na listy, paczke z 10 płytami ubuntu!! Zabieram się za instalacje… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 12:39

W nowej wersji wszystko zostało idealnie spolszczone…

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 14:59

Dzisiaj dostałem Kubuntu 6.06 :stuck_out_tongue: