Ubuntu - shipit.ubuntu.com

Chciałem zamówić sobie ubuntu na: https://shipit.ubuntu.com/ Wszystko wypełniam ale pod koniec kiedy już mam wszystko zatwierdzić wywala mi coś takiego: “Please double-check your address before submitting your request.”. Swój adres umiem wpisać, głupi nie jestem. Więc czemu mi to wywala? Są tam dwa takie “pola” na adres. Wpisuję ulicę i coś mam jeszcze wpisać? Kraju nie wpisywałem bo niżej można było wybrać, tak samo jak miasto i kod pocztowy. Więc już sam nie wiem co źle robię :confused: A tak w ogóle wypełniał to już ktoś?

Za wszelkie sugestie i pomoc z góry bardzo dziękuję!

Pozdrawiam!

Napisz, jak nazywają się to pole które zostawiłeś puste??

Tam jest tak:

Sorki, że tak “dziko” to napisałem, ale nie chcę podawać moich danych :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

Nie lepiej wejść na forum ubuntu.pl i tam jest dział-rozdajemy, skad możesz otrzymać darmową płytkę.Pozdrawiam.

Te dwa pola State i drugie okienko do Address możesz zostawić wolne, a wypełnij jeszcze raz te które są oznaczone (Required) - Obowiązkowe.

Nie jestem z Krakowa a mojego miasta tam nie ma…

Wszystkie pola Required mam wypełnione ale dalej to samo. Nie wiem w czym problem :confused: Cały czas pisze “Please double-check your address before submitting your request.”

W adress mam wpisane “moja ulica numer/mieszkania”

Pozdrawiam!

Złączono Posta : 06.11.2006 (Pon) 18:47

Zmieniłem zamówienie na 10 płyt i pojawiło się “Request changed successfully.” No to git, tylko teraz nie ma nic aby wysłać zamówienie, bo teraz pisze tylko, że je zmieniłem. Teraz mam tylko dwa przyciski do wyboru: “Cancel Request” i “Change Request”. A na dole dalej ta informacja z tym adresem. Może to zamówienie zostało juz wsyłane? I teraz mogę co najwyżej je zmienić? Już się pogubiłem w tym…

Pozdrawiam!

wszystko robiles dobrze. tam w zasadzie nic nie napisza jak wyslesz zamowienie a “change request” to tylko w razie tego zebys sie przypadkiem nie pomylil w wpisywaniu adresu bo wysla na darmo. tez juz sobie zamowilem ciekawe kiedy przyjdzie :lol: