Ubunty czy XP

i dla mnie to sedno wypowiedzi… ktoś chce się dowiedzieć znaczenia tych terminów bo nie rozumie to niech szuka google jest od tego - ja nie jednokrotnie szukam czy to dla siebie czy za innych na tym forum.

Ależ floyd ja brałem to pod uwagę i tak starałem się pisać jak najprostszym językiem, bo chciałem to opisać nawet bardziej technicznie. Napisałem na początku oprogramowanie a chciałem od razu pisać o pakietach.

Ja jestem bardzo świadomy, że nie każdy zna język informatyczny, mam do czynienia z laikami nie tylko przez internet ale również w życiu codziennym i każdemu staram się tłumaczyć wszystko jak najbardziej zrozumiale i w miarę szczegółowo ale prawda i tak jest taka, że ktoś albo złapie od razu albo musi włożyć w to trochę wysiłku i nie tyczy się to tylko i wyłacznie informatyki :wink:

Ja sam pewnych rzeczy uczę się szybko a nad innymi muszę poświęcić czas na zrozumienie albo na naukę czy praktykę, więc biorę pod uwagę, że nie każdy jest alfą i omegą, ja też nie jestem.

Poza tym ja pisałem swoją wypowiedź w kontekście ogólnym, nawiązując do wypowiedzi kolegi, jak Ronex będzie potrzebował pomocy w zrozumieniu to mu wszystko wytłumaczę szczegółowo, na razie tylko się zsastanawia nad przesiadką, więc nie potrzebnie się czepiasz :wink:

Pozdrawiam!