Ubywanie miejsca na dysku systemowym

Od pewnego czasu systematycznie ubywa mi miejsce na partycji systemowej, a wcale nie doinstalowywuje nowych programów.

Co prawda antywirus co dziennie się aktualizuje, ale ubywa kilka, -kilkanaście MB dziennie…Nie wiem czym to jest spowodowane…

:frowning: proszę o rady

Przejrzyj katalogi tymczasowe:

c:%win%\TEMP oraz

c:\Doccuments and Settings%Twój profil%\Ustawienia Lokalne\Temp

Polecam również opróżnienie Temporary Internet Files.

robiłem to ale miejsce ubywa niezależnie czy opróżniam te foldery czy nie

Złączono Posta : 19.11.2005 (Sob) 17:32

może do działalność jakichś robaków ale wątpie, skanuje regularnie kompa antywirusem i skanerami on-line też

Zajrzyj: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Post dArka

wydaje mi się, że wszyscy zapomnieli o punktach przywracania systemu, które każdego dnia konsumują" część wolnego miejsca na dysku twardym. Wyłącz na chwilę przywracanie systemu na partycji gdzie masz windowsa. Zrestartuj system [komputer] i włącz ponownie tą pożyteczną funkcję…choć czy rzeczywiście potrzebną i pożyteczną mozna by się mocno spierać…

daj znać o efektach…

Jeśli to kilkanaście megabajtów to nic dziwnego nie ma,poczytaj podane linki i czyść katalogi TEMP systemu oraz użytkowników.

tak jak napisal JNJN, zwykle korzystanie z internetu i tyle

a system plików pewnie NTFS jesli tak to sie nie dziw on trochę oszukuje to miejsce jest caly czas dostepne tylko wlasnie pokazuje ze mniej u mnie jeszcze jak miałem samego xpka to mialem 2 gb wolnego a pokazywało 40 mb a można było wgrywac pliki po 1500mb nie przejmuj sie tym