Uciążliwe łączenie się z internetem

mam nieduży problem:

kilka miesięcy temu zainstalowałem na moim komputerze nowy program, który łączy mnie z internetem. Korzystam z sieci Dialog i przed zainstalowaniem tego programu, wystarczyło, że miałem podłączony modem i już byłem podłączony do netu. Ten program musieli zainstalować chyba wszyscy użytkownicy Dialogu. Wyglądało to do tej pory tak, że przy starcie systemu wyskakiwało mi takie okienko, gdzie klikałem “start” i po kilku sekundach byłem w necie. No cóż, nieco uciążliwe, ale jak trzeba, to trzeba. Jednak około 2 tygodnie temu miałem kilka wirusów, odinstalowałem mój dotychczasowy antywirus, zainstalowałem poleconego mi Kasperskiego i przeczyściłem komputer programem “Ccleaner”. Po tym wszystkim komputer jest sprawny, ale ta ikonka dialogu nie wyskakuje automatycznie i za każdym uruchomieniem komputera muszę klikać Start -> połącz z -> DialNet. Jest to uciążliwe, więc mam pytanie; można przywrócić jakoś te ustawienia, które były przed czyszczeniem komputera??

P. S.

kiedy zainstalowałem ten program DialNetu, to musiałem skasować połączenie lokalne, jednak za każdym restartem komputera wyskakiwało połączenie dialnetu, ale także połączenie lokalne 1, po kolejnej próbie skasowania go na jego miejsce pojawiało się połączenie lokalne 2 itd. i teraz mam DialNet i połączenie lokalne 11. Jednak to połączenie wcale nie łączy mnie z internetem, więc co z tego, że przy starcie systemu połączenie lokalne 11 jest podłączane automatycznie, jak i tak muszę łączyć się z dialnetem?

Połączenie lokalne (czyli LAN) musisz wyłączyć w BIOS’ie. A co do łączenia się z netem poczytaj: viewtopic.php?t=91864&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= co prawda jest to do NEO, ale dialog też ma połączenie modemowe.