Uciekający Kuursor

Witam, od jakiś 2-3 tygodni z moim kursorem dzieje się coś dziwnego. Mam zainstalowane wszystkie sterowniki z płyty dołaczonej do myszki itp. Czasami kursor staje w miejscu i nic nie moge zrobic. Czasami tylko na chwile sie zatrzymuje, czasami sam wedruje po ekranie, a najgorsze sa momenty, kiedy ucieka w prawy-górny róg ekranu. wtedy na pulpicie zaznacza pliki i klika “usuń” wiem to, bo zawsze pojawia się okno, czy chcę usunąć jakiś plik. Gdy tak się dzieję, a przeglądam np. forum to otwier nowe tematy, wraca do poprzednich, itp. Wtedy także musze robić reset kompa. Nie wiem czy to wina myszki, czy systemu, ale jeśli systemu i mam jakiegoś wirusa to podaje log z HjackThis. Podałbym jeszcze z Sillent Runners ale wyskakuje błąd, że nie można znaleźć aparatu skrypów “VBScript” dla tego pliku. Mam myszkę A4Tech 8K Office 800cpi sterowniki jakie do niej mam to “iOfficeWorks 7.64” a mój system to Winda Xp Proffesional z SP2.

To link do loga

http://wklej.org/id/f706a2796a

Podłącz inną myszkę.

Jak będzie normalnie chodzić to będziesz wiedział że czas na wymianę myszy.

Podłączyłem myszkę brata, lecz on ma tą samą co ja i też jest bez zmian. Prosze o sprzawdzenie logów…

Oran , log jest czysty. To pożycz myszkę od jakiegoś kolegi i przetestuj.

Ok, uaktualniłem system, ale niestety bez zmian. gdy grałem w Lineage 2 kursor zastygł w miejscu. zmieniłem na myszkę brata (taką samą) i działało, potem znowu na swoja i takze działało. Potzem znowu zastygł w miejscu i po przełączeniu myszki na tą brata też nic,. Zresteowałem kompa i też ciągle był w miejsc a ja ciągle miałem myszkę brta, lecz gdy ją przepiołem na swoją to działało… Trochę to pomieeszane, ale czy to może być wina tego samoego typu myszki? Ja w to wątpie, dlatego też zaraz reinstaluiw windowsa, może to pomoże, albo ewentualnie format C:…