Udaremnienie wysyłania danych przez Vistę

Witam!

Wielu z nas słyszało, ze Vista wysyła do Microsoftu dane. Czy można to jakoś udaremnić? Słyszałem o patchach… Proszę o odp.

mów za siebie, ja nie słyszałem, bzdura jakaś :?

Vista przesyła informacje o awariach sprzętowych, no i jeżeli dołączyłeś do programu poprawy oprogramowania to przesyła statystyki i takie tam bajery. Jeżeli na nic nie wyrażałeś zgody to też nic nie wysyłą

A jak wyraziło się zgodę na udział w tym programie poprawy oprogramowania to jak to teraz wyłączyć?

to jest chyba w MS Office a nie w Vista…

DeadOrAlive , Vista też się mnie o to pytała

Start/wszystkie programy/konserwacja/raporty i … /wejdz w ustawienia zaawansowane i możesz wyłączyć

A ja słyszałem, że pobierają od użytkownika adres IP i w razie jakiś problemów z identyfikacją klucza do Windowsa przyjeżdżają do domu.

To prawda?

Co Wy w paranoje popadliście. Jak ma się legalnego windowsa to czego tu się bać :lol: .

a ja się zapisałem do tego programu?.

Nie prawda.

Microsoft wysyła twój adres IP do najbliższej jednostki policji w twoim miejscu zamieszkania, i policja identyfikuje wtedy czy masz legalny system, czy nie :lol:

Jakież to wysyłane dane tak _bardzo_ pragniecie utajnić… :^o ??

Niech zgadnę… :oops: nie… :x

Najlepiej będzie jeżeli przestaniecie wierzyć w wyłączenie jakiś pirdółek…to nie pomoże… [-X

Pewność daje tylko nieużywanie komputera albo zdrowy rozsądek… ![-o<