Udostepnianie BLUECONNECT

witam, mam na jednym pc neta z BLUECONNECT (win XP) i chciałbym udostępnić neta 2 pc (win xp) jak to mam zrobić, proszę o pomoc

pozdrwaiam

a masz do tego dodana jakas aplikacje dostępowa?? jezeli korzystasz z standardowej aplikacji windows to w własciwościach polączenia w zakładce “zaawansowane” ustaw - “Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łaczenie sie poprzez połączenie internetowe tego komputera”. W protokole internetowym TCP/IP polecam ustawienie tych samych serwerów DNS.

hmmm tylko przy predkości blueconect, nie wiem czy jest to dobre rozwiazanie …

mam do tego aplikacje przez ktora uruchamiam neta. ale mi chodzi zeby np. gg odpalic na drogim pc

to nie wiem jak zrobic przez Ich aplikacje. a sprawdź w połączeniach sieciowych jakie masz włączone.

to zapewne zależy od możliwości sieci w danej okolicy jeżeli będzie to tylko GPRS to szybkość jest tragiczna około 28-56kbps czyli modemowa i tu podziału to bym nie polecał , łacze EDGE znacznie szybsze aczkolwiek na dwa kompy też nie bedzie rewelacją , UMTS szybkość znacza do 1,5mbps i tu się już opłaca podzielić łacze.

udostepnilem to polaczenie jest ta “raczka pod polączeniem” ale co zrobic na drogim pc?

P.S. a masz w ogóle skonfigurowana siec??

mam skonfigurowaną sieć, a ten adres DNS to obejetnie co wpisze, tylko zeby bylo to samo na oby dwóch pc??

taa