Udostępnianie plików - nie mogę wejść nawet do swoich

Mam problem dotyczacy udostępniania plików na między 2 laptopami

Oba Win7, ten sam antywirus - NOD32, zapory powyłączane

Łącze je kablem ethernetowym crossowanym/po wifi to samo, komputery siebie widzą, z drugiego lapa mogę robić wszystko, odbierać, zapisywać

Z pierwszego lapa nie mogę nawet wejść do swoich udostępnionych plików (Sieć>*NAZWA*), tzn mogę, widzi folder Users, ale gdy próbuje do niego wejść wyskakuje komunikat "System Windows nie może uzyskać dostępu do \nazwa\Users , kod błędu 0x800704cf, kiedy próbuje z tego pierwszego lapa wejść na drugi poprzez Sieć>nazwadrugiego , to wyskakuje błąd o sprawdzeniu pisowni nazwy, kod 0x80070035

Prosze o jakiekolwiek rady co mogę zrobić, dodam że firewalle sie nie gryzą (powyłączane na czas testów) i kiedyś udostępnianie działało normalnie [jakiś miesiąc temu] (próbowałem już przywracać do najstarszego punktu)

aha… dodam że przy każdej próbie Diagnozuj http://i42.tinypic.com/vijz0o.png

#edit

dobra, poklikałem, poczytałem, dostawałem kurwicy (przepraszam za wyrażenie ale inaczej się tego nazwać nie da) i udało mi się znaleźć rozwiązanie

dla potomności:

Menadżer Urządzeń> Widok-Pokaż Ukryte Urządzenia> Karty Sieciowe > usunąć pierdylion kart, z pominieciem tych normalnych , robota długa i nudna ale zadziałało D:, potem skanowanie w poszukiwaniu zmian sprzętu i gotowe