Udostępnianie sieci

Witam.

mam problem: chciałbym umożliwić korzystanie z sieci komputerowi podłączonemu do innego kompa (a nie bezpośrednio /przez kabelek bądz wi-fi/ do routera). a wiec sytuacja jest taka: komputer A (stacjonarny) ma 2 karty sieciowe: a oraz b. a jest sieciowką zintegrowana na płycie głównej, Realtek jakiśtam (dziaśa dobrze)- ta oto karta jest podłączona do routerka kablem sieciowym, elegancko działa sobie, zasadniczo- bez konieczności jakieś specjalnej konfiguracji /adres po dhcp etc etc/- karta “b” jest natomiast kartą podłączoną do portu pci, jest to karta intelowska /stery działają out-of-box/- chciałbym ja podłączyć do komputera B, który to jest laptopem. mam oczywiście kabelek skrosowany (niestety, podłączenie wifi nie jest jeszcze możliwe, tak samo jak i bezpośrednie podłączenie lapka do routera).

w jaki sposób mogę to zrobić (najlepiej tak, by system zainstalowany na lapku ‘nie widzial różnicy’ czy jest podłaczony do routera bezpośrednio czy przez A)? można prosić o jakiegoś linka do tutoriala/poradę/pomoc (na windzie się zasadniczo nie znam niestety :/)?

pozdrawiam

szymon

ps. przejrzałem tego linka http://windows.microsoft.com/en-US/wind … on-Sharing - niestety opisany tutaj sposób nie działa :confused:

Z tego co zrozumiałem chyba chodzi Ci o to:

siec-domowa-win7-laptop-kabel-krosowany-t402996.html#p2583699

doczytaj do końca.

dzięki!

zaraz sobie przejrzę i popróbuję!