Udostępnienie połączenia Xboxowi

Witam.

Mam Xboxa 360 któremu poprzez kompa chciał bym udostępnić net. W komputerze są 2 karty sieciowe, 1 wifi poprzez którą komputer łączy się z routerem i druga do której podpięty jest kablem xbox. Problem polega na tym ze na Viscie nijak nie mogę połączyć się przez xklocka z netem ani nawet z samym komputerem. Obok mam jeszcze zainstalowanego WinXP na którym przy identycznych ustawieniach adresów itd na kartach sieciowych xbox bez problemu może uzyskać dostęp do netu.

No i moje pytanie, co takiego jeszcze należy ostawić w Viscie żeby połączyć się z internetem na xboxie?

Musisz skorzystać z Udostępnienie Połączenia Internetowego , chociaż prościej będzie podłączyć xBoxa bezpośrednio do routera i na routerze dokonać odpowiednich zmian konfiguracyjnych.

Pozdrawiam

http://www.onlinecenter.pl/Artykuly/Kon … -Live.html

Kabel odpada. Połączenie jest udostępnione, a tutoriale… czytałem już ten i tonę innych ale o ile na xp da się wszystko ustawić bez problemów to na viscie czego bym nie wklepywał i tak nie działa. Wydaje mi sie ze to coś w viscie jest problemem. Po instalacji windowsa wyłączałem sporo usług które wtedy były zbędne dla tego tak się zastanawiam czy może poza ICS jeszcze coś może być niezbędne do prawidłowego udostępnienia tego połączenia?

Kumplowi też próbowałem to ustawić i kombinowaliśmy na różne sposoby okazało się że podstawą jest service pack 1 do visty bez niego zapomnij nie będzie działać przynajmniej nam się nie udało no i oczywiście udostępnianie plików włączone :slight_smile:

SP1 był od poczatq. W sumie najpierw z problemem poradziłem sobie instalując na Viscie VirtualPC i na nim Win XP w którym udostępniłem połączenie. Teraz juz jest ok bo po tym w jakis dziwny sposob i w końcu na Viscie zaczęło to dzialac :expressionless:

Tak czy siak dziękuje wszystkim którzy próbowali pomoc :smiley: