Uharc

Potrzebuje coś pilnie spakować UHARCem, jest to plik 10 MB, a ja mam na serwerze miejsca 2 MB, podobno da się tym spakować 33 MB do 1 MB, ale mój rekord to 10 MB do 9 MB :confused: Chciałbym to zapakować jako *.exe (żeby się samo rozpakowywało, zakładka “Create SFX”). Wybieram wszystko na “Best” żeby się spakowało do jak najmniejszych rozmiarów, ale nie ma różnicy czy wybiorę “Besta” czy “Faster” i tak i tak z 10 MB robi się 9 MB :confused:

co ??

niestety - pewne rzeczy da się spakować do dość małej objętości (np. pliki które mają zapis nieskompresowany - pliki Corela bez bitmap, czy pliki tekstowe, etc.). Gorzej jest z formatami, które na starcie mają algorytmy kompresji - np. bitmapy.

Tak więc - skoro Ci pakuje z 10 do 9 MB, to nie sądze, żeby udało c się osiągnąć coś więcej :slight_smile:

Plik *.exe, jest to program AppServ. Jeżeli spakuję go WinRARem to będzie lepiej? :stuck_out_tongue: Bo np inny folder z plikami *.npz i *.des spakowało bez problemu z 4 MB do 500kb.

Raczej nie będzie większej różnicy…

Istnieje coś takiego jak exepackery… np. taki: UPX, Aspack, Neolite … - są to programy kompresujące pliki: exe, dll, ocx …

Tak więc twój programik zapewne jest już czymś takim spakowany i nic już na to nie poradzisz :roll: