Ukradzione hasła - logi

Cześć, jakiś czas temu na moją stronę został przeprowadzony włam, myślałem, że to nie miało związku z moim komputerem, do dzisiaj. Na OVH, gdzie mam domenę, została wysłana prośba o zmianę właściciela, ponowny włam, a hasło na GMail zmienione.

Podejrzewam keyloggera, chociaż niekoniecznie: do OVH logowałem się kopiując nazwę użytkownika. Zmiany haseł nastąpiły na stronach, do których hasła są zapamiętane w przeglądarce (SRWare Iron, kopia Chromium). Skanowanie NODem32 nic nie wykazuje.

Próba zmiany właściciela dała mi jego adres oraz wiele danych o nim, szkoda, że nie jestem pełnoletni - już bym coś z tym zrobił.

OTL:

http://wklej.org/id/782510/

Extras:

http://wklej.org/id/782511/

Pozdrawiam :slight_smile:

Odinstaluj Deinstalator Strony V9.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie .Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Wszystko z OTLem zrobione, Malwarebytes nic nie wykryło, mam nadzieję, że to już koniec problemów, bo prawdopodobnie na stałe straciłem dostep do GMaila.

Dzięki. :slight_smile:

Może Malwarebytes zająć miejsce zwykłego antywirusa?

Nie .Malwarebytes nie jest antywirusem.