Ukradziony adres email

Kurde, nie wiem jak zacząć. Zacznę może od tego, że mam takie same IP jak mój kolega który mieszka 20m ode mnie, mamy obaj z Hapaya i mamy to samo IP, taki dziwny traf. Ostatnimi czasy, koledze ktoś ukradł konto na platformie Steam, po dłuższym szperaniu wyszło, że e-mail był z rosji podobnie jak adres IP hackera. Kolega stracił praktycznie całkowicie swoje konto. Wszystko ucichło.

 

Wczoraj kiedy próbowałem wejść na steama, musiałem wpisywac milion kombinacji ze swoimi hasłami, trochę się wystraszyłem, że to już próba zawalenia mi konta, ale w końcu odgadłem swoje hasło. Wszystko pięknie ładnie, ale zaczyna się, kiedy wchodzę na Wolfensteina na obojętnie jaki serwer na którym pokazuje kraj gracza. Przy mojej fladze wyświetla się flaga ROSYJSKA, przypadek? Nie sądzę. Do tego dochodzi fakt, że ktoś 2013 roku, 14 czerwca wbijał na mojego gmaila z CHIN. Dziwne. Dziwne jest jeszcze bardziej to, iż nie mogę wejść na swój adres e-mail, wszystkie kombinacje wpisuje, żadna nie jest tą dobrą. Proszę o pomoc, pilną pomoc.

rosh

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Kiedy ostatni raz zmieniałeś hasła do swoich konta na Steam i e-mail?

Mam 4 hasła, zmieniałem tydzień przed tym jak straciłem konto na e-maila. Na Steama to nie żaden hijack, tylko po prostu zapomniałem hasła i je poprawnie w końcu wpisałem. 

 

Ostatnio to była kombinacja złożona z dwóch haseł, około 20 znaków.