Ukrycie Ip użytkownika

Witam,otóż mam nastepujący problem:w dobie Iphonów i innych smartfonów dosyć czesto spotykam sie z grupką przyjaciół na wieczorki pokerowe,kiedys był poker z prawdziwego zdarzenia teraz wszystko rozgrywa sie online no ale do rzeczy: otóz jak bedąc w domu korzystam z mojej sieci wi-fi a inni normalnie z internetu od danego operatora telefonii niestety dosyć często sie zdarza ze przynajmniej jedna osoba ma zbyt słaby internet aby połączyc sie z grą a jesli połaczy sie z moim wi-fi to wiadomo od razu gra bije na alarm z takim samym Ip nie usiądziemy na jednym stoliku.Czy jest jakas mozliwosc aby chociaż dwie osoby na z tego samego wi-fi mogly grac na jednym stoliku?Uprzedzając komentarze chciałabym zapewnić iz jestem osobą dorosłą i nie w głowie mi jakieś przekręty,gramy w swoim własnym gronie tylko dla przyjemnosci.Z góry dziekuję za pomoc.

Może powiedź o jakiego tego pokera chodzi i jaka aplikacja.

Co do samego ukrywania IP to możesz użyć TORa albo jakiegoś proxy

Inny użytkownik może skorzystać z proxy lub VPN albo tunelowania SSH, choć myślę, że z tych ostatnich raczej nie skorzystasz, chyba że masz jakiś własny serwer lub shell. Gdybyś chciał skorzystać z VPN, może to Ci się przyda :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Japonski-un … 40193.html

Możesz użyć anonimowego proxy. Darmowce typu Tor raczej się nie sprawdzą ze względu na duże lagi i słabe transfery, natomiast płatne VPN w stylu Relakks’a powiny dać radę. Tylko przeczytaj wcześniej regulamin poker roomu. Możliwe, że w przypadku wykrycia korzystania z podmienionego IP dają bana. A sam fakt, że chowasz się za komercyjnym serwerem pośredniczącym nie jest zbyt trudny do weryfikacji (publiczne black listy zakresów IP itp.).

Dziekuje za odpowiedzi,chodzi o pokera na fb.Próbowalismy przez proxy ale nie dało nawet rady zalogowac sie do fb poniewaz dostawalismy komunikat iz nasza przegladarka nie obsługuje cookies czego przy wejsciu poprzez wi fi nie było :frowning:

Darmowe HTTP proxy mają często mocno ograniczoną funkcjonalność. Płatne VPN w stylu Relakks’a powinny dać radę.