Ukrycie pojedynczej ikony w tray'u?

Witam,

Potrzebuję informacji czy jest jakiś sposób w Windows 7 x64 na ukrycie pojedynczej ikony, która jest w tray’u obok zegarka? Rzecz w tym, że program musi chodzić w tle, jedynie Windows nie może go pokazywać w tray’u. Wiem, że na XP były programy do tego typu SysTrayX itp. Czy zna ktoś sposób na całkowite ukrycie ikony w tray’u, ale w taki sposób, żeby program i tak działa. Głównie właśnie chodzi o to, żeby taka ikona nie była nawet widoczna w tym zasobniku w którym chowają się nieużywane ikonki. Będę wdzięczny za radę. Może być do tego program, albo może w Win7 da radę jakoś to ogarnąć? Będę wdzięczny za rady.

Pozdrawiam.

Spróbuj PPM na zegarku i dostosuj ikony powiadomień.Powinno pomóc.

Ale ja nie chcę zakryć jej z boku tylko ukryć całkowicie.

Naciśnij na ten mały trójkąt po prawej stronie na dole i wybierz dostosuj a następnie znajdż tą ikone którą chcesz ukryć i daj Ukryj ikony i powiadomienia

Hehe, my to się chyba nie możemy zrozumieć. Ja nie chcę ukryć ikony obok zegarka tylko ją całkowicie usunąć. Wam chodzi o to, żeby ona była widoczna po tym jak dam na “trójkąt” i rozsunę tray, a mnie chodzi o to, żeby całkowicie ją wywalić, żeby tam niczego nie było, tak jakby nie było tam programu w ogóle.

Chyba tak się nie da jedynie tak jak pisałem wcześniej .

Spróbuj stworzyć w HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Ten program , nową wartość DWORD nazwij ją DisableTrayIcon>dane wartości 1.