Ukrycie procesów

Witam !

Potrzebuje program, ktory ukryje mi dana aplikacje i proces tak, zeby byl on niewidoczny w czasie dzialania. Dopiero za nacisnieciem jakieis kombinacji klawiszy, zeby byl “widzialny”.

Zna ktos takie cosik ?

A właściwie po co coś takiego?

Pytam, bo w pierwszym momencie przyszło mi do głowy,

że chcesz u kogoś zainstalować program, o którego istnieniu ta osoba ma nie wiedzieć.

Pomyliłem się?

Pomyliles sie :stuck_out_tongue: Chce miec wlaczony program BitComet tak, zeby moj brat o nim nie wiedzial. Trul mi, zebym nie urzywal sieci bittorrent.

BTW. Co to tak woglle ma do tematu :?

Jesli to komputer brata a nie Twój to po co mu tam mieszasz ???

KURDE !!

A ty chcesz BitComet i spowolnić mu łącze.

Nie ładnie.

Nic nie ukryjesz po pozna po działających połączeniach :smiley:

On sobie urzywa jakiego programu chce, a mnie kontroluje. I tak mam zalozone ogranicznie DL w czasie dzialania tego programu w razie czego, zeby sie nie skapnal. Chodzi oto, zebym byl w 100% bezpieczny od klutni :wink: ! Bardzo mi na tym zalezy…

Nie będziesz bo:

i po spadku transferu.

Naucz się z nim żyć w zgodzie i jak on korzysta z netu Ty nie pobieraj nic P2P.

Ale jemu nie chodzi o SAPDEK LACZA ! Normalnie ile chce moge pobierac z ftp, ale chodzi o p2p. Poprostu chce ukryc dzialanie programu !

Hide Master

Ustaw wygaszacz na hasło i po problemie.

W linuxie było by łatwiej! !!

Jakim problemie???

Kolega chce aby proces nie był widoczny, a nie pokazał sie wygaszacz. :smiley:

No tak ale jego brachol nie bedzie wiedział co jest właczone na kompie inie bedzie brenczał

Wydaje mi się że w tym samym czasie kolega chce poprostu robic coś na kompie.

No chyba że.

A tak przy okazji to co mu przeszkadza torrent???

Wiesz co…zapytaj o to mojego brata :slight_smile: On ogolnie nie chce, zebym urzywal p2p. Zaraz wyprobuje Hide Master :!:

Przyznam, ze troche skomplikowany ten prorgamik. Ukrywam program, jest ok, ale nadal jest on widoczny w procesach :frowning: Beznadzieja :frowning: