Ukryta partycja

(Jaszek Kkj) #1

Na dysku posiadam ukrytą partycje - czy ktoś może mi powiedzieć jak zrobić ją partycją widoczną ?

W jaki sposób przenieść film z kasety VHS na komputer a potem na płyte CD czy DVD ?

(Clubbasse207) #2

musisz posiadać karte tv karte graficzna z wejściem tv lub karte do przechwytywania ...

podłańczasz wideo do kompa w wideo klikasz play a w kompie nagrywasz proste :slight_smile:

gdy już masz zgrany materiał to nagrywasz go na płyte dvd za pomocą np pinnacle studio

(Danielderen) #3

jak to ukrytą ??

ukrywałes ja za pomoca jakiegoś programu ??

czy jest to może tylko nie przydzieloe miejsce ??

(Jaszek Kkj) #4

Ostatni kupiłem sobie nowego laptopa i wczoraj go formatowalem przez program Paragon Partition Manager 6.0 i w nim zobaczyłem że mam jedną partycję ustawioną jako ukrytą. Dodam że razem z laptopem nie otrzymałem żadnych płyt instalacyjnych a po tym jak go uruchomił poraz pierwszy to sam zainstalował winde i całe oprogramowanie, czyli to ukryte 5GB to musiała być jakaś partycja rozruchowa i z niej pobrał pliki do instalacji.

(JNJN) #5

Partycja na oprogramowanie typu recovery - zamiast nośników CD.

Pytaj w serwisie lapa,czy da radę zlikwidować ją - ale może tak być że lap może mieć zainstalowany nowy system tylko z tej partycji ukrytej.

Poczytaj instrukcję do lapa i zapytaj w serwisie.

(De Niro) #6

start-> uruchom-> diskmgmt.msc