Ukryty WinAmp?

Siema

Dzisiaj zauważyłem pewną niewłaściwość w funkcjonowaniu WinAmp’a, mianowicie gdy kliknę [dwa razy xD] na jakaś mp3 to kurde zamiast odpalic mi się cały WinAmp [graficznie programik] to sruuu wie gdzie odpala mi się dzwięk, muzyczka leci, tylko skad i dlaczego nie z WinAmpa, skoro nawet na ikonie jest logo w/w programu? Ech, zapodam tutaj ladnie pięknie, zeby było wszystko ladnie i klarownie screny.

Wiec ikony są takie, normalne, zadna Ameryka :smiley:

winampikonaal9.th.jpg

A WinAmp taki, rowniez żadna Ameryka :slight_smile:

winampgrafikagr8.th.jpg

^^ Jak widać na tym zdjęciu powyzej WinAmp jest właczony,muzyka wlasnie leci w moich glosnikach, a na programiku zadnej objawy, zeby smigało… a ikony tak jak widac, dlaczego nie odpala mi sie przez WinAmp’a i skad to jest odtwarzane?

Pozdrawiam trueno2 :twisted:

Odinstaluj tego winampa, przeczyść rejestr, wyrzuć wszystkie pozostałe katalogi z winampa, a na końcu sciągnij i zainstaluj nową wersję, myśle że pomoże :wink:

jak masz gg z radiem to ten odtwarzacz radia to winamp i jak klikniesz 2 razy na plik muzyczny to kontrolujez go przez ten odtwarzacz wlasnie…

ps…ja tak mam

Zobacz jeszcze tak. Prawym na jakiejś mp3, właściwości i zmień otwierane za pomocą na winampa. A ikonki są bo jak instalujesz winampa to się zawsze zmieniają. Jak wejdziesz w opcje i dalej w preferencje to zobaczysz z czym winamp jest powiązany, jakimi plikami.

Dokładnie tak jest, wkurzające to nie powiem, bo jak korzystam z gadu i chce zapodac muzyczke to musz eprzez top co obsluguje sie na gg, heh, ani nie widze postepu, piosnki, ani nic…

Wie ktos jak to zorbic, zeby mimo to, ze korzystam z gg to obsluguje ‘calego’ WinAmp’a. Najlepiej zmien gg na starszy :stuck_out_tongue:

Jedynie tylko dpalic WinAmp’a i poźnije wkladac kazda muzyczke po kolei, ech takie sranie za przeproszeniem, ale jak to mowią, coś kosztem czegos…