Ukryty wirus? spowalnia gry i otwieranie stron

a wiec zaczelo sie od tego ze pewnego dnia gram sobie w gre online warrock potem przyszedl kuzyn i chcial wejsc na komputer wiec mu dalem na drugi dzien wlaczam gre warrock i normalnie jak w nia ggralem to 20% procesora mi pobierala a teraz 100% i muli sie.wiec wziolem awasta i przeskanowalem znalzl 3 wirusy dalem do kwarantanny i usunolem ale po restarcie komputera ponownie ze skanowalem komputer i znowu znalazlem wirusa wiec zrobilem format partycji na ktorym byl windows iwgralem ponownie windowsa i ze skanowalem i znowu mialem wirusa tylko na innej partycji wiec postanowilem usunac wszystkie partycje i sformatowac dysk.po zrobieniu tego ze skanowalem awastem nie wykryl mi zadnego wirusa ale dalej w grach i przy otwieraniu stron mulimi sie i pobiera 100 %procesora to jest jakis uryty wirus???na team speak2 pytalem sie kolegow czy moga pomoc i kolega powiedzial mi otej stronie wiec mam nadzieje ze pomozecie bo jestem bezradny.prosil bym krok po kroku i zrozwijaniem wypowiedzi z gory dziekuje.

Dysk może ukrywać się w MBR dysku

Znajdź na stronie producenta program do zerowania dysku i wyzeruj nim dysk to na pewno pomoże :smiley:

nie rozumiem twojej wypowiedzi jestem lajkiem w tematach.to bie chodzi ze nie widze dysku???widze go. mam problem z tym ze niewidze zadnego wirusa a mam takie efekty jak bym mial wirusa spowalnia mi gry i otwieranie stron.Prosze o rozwinieta wypowiedz Zgory dzioekuje

więc mowie wejdź na strone producenta i wyzeryj dysk zerowanie to taki całkowity format robiony przez specjalne aplikacje jeśli to dysk WD to jest to program data life guard diagnostic for windows a jeśli producentem dysku jest kto inny program będzie na jgo stronie :smiley:

Po wyzerowaniu dysku nie odzyskasz zadnych danych z niego

Jeśli mowa tutaj o rootkicie MBR, to wystarczy spod Konsoli Odzyskiwania wpisać polecenie:

Wirusy w MBR nie są tak łatwe do skasowania on jednocześnie zapisany jest na dysku w MBR i w jakimś sektorze na dysku a podczas załączania komputera ukrywa się w ramie podczas zerowania dysku nie ma na nim systemu plikow wiec podczas ponownego uruchamiania wirus nie ma się gdzie ukryc i zostaje usunięty :smiley:

Od kasowania takich rootkitów jest oczywiście również narzędzie MBR.EXE.

mam dysk samsung 160 g. a wiec sluchaj nie znam angielskiego i nie wiem co mam tam zrobic. strona domowa to www.samsunghdd.com pomoz mi

masz moze team speak 2 to bysmy pogadali i wytlumaczylbys mi

http://www.samsung.com/global/business/ … nager.html

tam masz dm_creator.zip a na dole instrukcja :smiley:

kurcze nie mam dyskietki a jest potrzebna

Dodane 26.08.2009 (Śr) 12:57

sluchajcie mozna to zalatwic w inny sposob bo nie mam kabla laczacego stacji dyskietek z komputerem

Dodane 26.08.2009 (Śr) 13:00

sluchajcie mozna to zalatwic w inny sposob bo nie mam kabla laczacego stacji dyskietek z komputerem

Dodane 26.08.2009 (Śr) 13:00

sluchajcie mozna to zalatwic w inny sposob bo nie mam kabla laczacego stacji dyskietek z komputerem