Ulepszanie takiego komputera

Mam teraz Athlon XP 2400+ i czy są jakieś lepsze procesory dla asrock K7NF2 RAID? P.S czy są takie płyty główne co mają socket AM2 i ten chyba 739? :^o

nie opłaca się inwestować w tego kompa

:^o Ponieważ? Ja nie wymagam grania we wszystkie gry na max. Chcę zagrać w MoH airborne :^o

ale procki na socket A są droższe niż na AM2, najmocniejszy na socket A jest athlon xp 3200+ Ps mam takiego na sprzedanie + chłodzenie

nie napisałeś jaką masz resztę sprzętu

a co do procka, to może spróbujesz go podkręcić?

GF 5200FX - Chcę wymienić na 7300GT sonic DDR3 za 244zł

512RAM Kingston DDR

Samsung 90GB - tego nie wymieniam

Feel 350W

Teraz dostałem pod choinke monitor i przez to nie prędko będę mieć nowego PC i dlatego chcę wymienić części :stuck_out_tongue:

popełniasz sporo błędów merytorycznych :stuck_out_tongue: nie ma 90GB dysków twardych :stuck_out_tongue:

Palit 7300GT będzie ok w twoim przypadku wersja sonic od Palita na AGP. wypadałoby jeszcze dołożyć 512MB oraz wymienić zasilacz na Fortrona 350W.

Chyba dam se spokój z tym ulepszaniem :stuck_out_tongue: Taniej już będzie kosztować nowy komp. Ten sprzedam komuś za 800zł złoty

Na AGP 7300GT kosztuje 244zł a na PCI-E 171zł

DDR 1GB 153zł - DDR2 1GB 61zł

No co z procesorem… fsb zależnie od tego jakie jest spóbować 133@166 albo 166@200 i nic więcej osiągnąć się specjalnie nie da… a jest jeszcze jeden problem, na tym asrocku prawie wogółle nie da się napiecia zmieniać, a jako że to nf2 to drutmod na nic się nie zda. Innymi słowy zbierz kase na nowego kompa…