Ulepszenie komputera

Już sprecyzowałem, bo gdy ty edytowałeś posta, to ja pisałem swojego :smiley:

Tak wiem, ale jeszcze jedno czy reszta już może pozostać bo ja już zmęczony jestem tym…

Ależ tak! Bardzo dobry zestaw masz teraz :wink:

Będę miał!

Jeszcze jedno!

Czy bez problemu napęd i HDD w trybie master slave będą pracowały na tej płycie? Nie znam Gigabyte’a jeśli chodzi o płyty!

WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU :wink: O takie szczegóły się nie martw. :stuck_out_tongue:

Dzięki w takim razie Tobie i innym forumowiczom!

Uff wreszcie!

Pozdr i miłego dnia!

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 18:48 został dopisany post przez finetto

Darth ReX , co myślisz o tym zasilaczu?

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … src,ceneo/

Zamówiłem tego Ocz’a jednak, zamiast tego Corsair’a!

Szkoda, ale nie ma tragedi…

Zależało mi na czasie bo miałem właściwie chwile dziś by zasiąść do komputera a gość od Corsair’a był nieuchwytny, więc zamówiłem Ocz’a od ręki…

Nie wiecie czy cichy jest tenże Ocz?

Nie jest głośny, rev 2 jest cichy.

Ale rev. 2 ma chyba tylko dwa molexy a dwa razy PCIEX, dobrze mi się wydaje?

Nawet jeśli, to co to przeszkadza?

To, że z dwoma molexami to trochę lipa! HDD, napęd i tyle a jak będę chciał sobie dajmy na to dołożyć wentyl to lipa.

wentyle pod płytę podłańczasz!!

Od czego są rozgałęźniki? Poza tym HDD i nagrywarka nie używają molexa do zasilania.

Jak HDD i nagrywarka jest na ATA to używa się molexa do zasilania.

A no tak, sorry, zapomniałem, że masz stary dysk. Ale nie przejmuj się, od czego są rozgałęźniki?

Teoretycznie tak, to jest rozwiązanie.

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 10:49 został dopisany post przez finetto

Ja to chyba mam pecha!

Zamiast GIGABYTE GA-945GM-S2 lntel 945G przysłali mi padło GIGABYTE GA-945PLM-S2 Intel 945PL

Socket 775 !

Dobrze, że z kartą się nie pomylili!

Jak myślicie czy na własny koszt mam odsyłać czy żądać pokrycia kosztów przesyłki? I czy wysłać dopiero po otrzymaniu płyty za którą zapłaciłem? Co za…

Dzwoń do nich, groź, że wpadniesz z siekierą, przysłali ci jakiś ■■■■ zamiast wporzo płyty!

Nawet nie wiesz z jaką przyjemnością bym to zrobił…

A co z tą wysyłką kurde tyle razy na Allegro zamawiałem i nigdy nie było takich problemów a teraz jak mam natłok zajęć to niepotrzebne kręcenie…

Nie montuj tej płyty, e-mailuj do sprzedawcy, niech odkręca. Nie zaszkodzi pokrycie kosztów wysyłki przez niego :stuck_out_tongue: .