Ulubiona dyscyplina sportowa

jaka jest wasza ulubiona dyscyplina sportowa ktorej jestescie kibicami lub ja uprawiacie?? ja osobiscie jestem kibicem praktycznie wszystkiego ale najbardziej to pilka, kosz, tennis i oczywiscie zuzel.

jeszce mozecie pisac jakiej druzynie kibicujecie.

pozdro

zdecydowanie koszykowka :slight_smile:

Tennis to chyba nie po polsku :wink:

No i gdzie jest siatkówka?

Inna Jaka??? :lol:

ja interesuje sie Piłka Nożna 8) 8) 8) Po prostu nie ma mocnych na piłe :wink: Interesuje sie też troche skokami Hokejem i szukam inf. ostatnio o dyscyplinie sportowej yyy zawsze zapominam :x Ale to ta co film jest Yamakasi i ostatnio na TVP 2 było ‘‘Skok przez Londyn’’ O to mi chodzi :wink:

bierki pod wodą :lol:

trojskok, skok wdal, pilka nozna/reczna

:smiley: :smiley:

Lubię siatkówkę której tu niestety nie ma więc zaznaczyłem ,inna".

Skoki ogladam od 96r. wiec wiem o tym najwiecej, nastepnie boks którego nie ma i saitkówa której tez nie ma wiec nic nie zaznaczam:). A piłka tak ale tylko mistrzostwa europy i świata oraz premiership mnie interesuje z racji tego ze jestem w anglii. Pozdrawiam

Moja ulubiona dyscyplina sportu sa zapasy uprawiam je juz od ponad 5 lat i nawet dobrze mi idzie jutro mam zawody :smiley: Zyczcie mi powodzenia :stuck_out_tongue:

no to powodzenia SPEED1990 :slight_smile:

POWODZENIA! !!

FUTBOL rządzi; FUTBOL radzi; FUTBOL nigdy nas nie zdradzi - oczywiście to nie ma związku ze Związkiem (PZPN :killer: )

FORZA JUVENTUS

brydz i szachy :stuck_out_tongue:

No i sobie Duda zapomniałeś, a ostatnio tak ładnie uczestniczyłeś w dyskusji na Forum!

Ta dyscyplina nazywa się Parkour

o czym tu pisałam

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=yamakasi

A stronka z tymi gośćmi to:

http://www.urbanfreeflow.com/

Co do ankietki, to stanowczo zbyt uboga - jak na możliwości dyscyplin sportowych! :frowning:

Lepiej już by było bez ankietki, bo inaczej powstanie tzw. wymuszony obraz!

W ankiecie pisze tenis ale stołowy czy ziemny :?

Tenis stołowy jest najlepszy :lol: :lol:

Jestesm kibicem zuzla, a druzyny chyba nie musze pisac… :smiley:

Moja ulubiona to Ping-Pong :slight_smile:

Interesuje się również nogą i Ski-Jump’em

Hmm…

Apator Toruń? :hahaha:

No dzieki udalo mi sie bylem pierwszy :stuck_out_tongue: