Ulubiona wersja Cs'a

Jaka według was wersja counter-strika jest najlepsza, na której najbardziej lubicie grać:

CS 1.6

CS Source

Cs Condition Zero

lub inny

np moja to Cs 1.6 gram na nim od dawna czyli ok 1 roku i nadal mi sie nie znudziła

Cs source gram w nią od niedawana i jest bossssska :slight_smile:

Próbowałem zarówno 1.6, CZ i Source, w tego ostatniego grałem dosyć długo, ale kilka-kilkanaście fpsów to nie jest marzenie gracza… Ponadto Valve niepotrzebnie chce na siłę ulepszać CS:S, podobno mają w nim być reklamy… nie wiem czy wrócę do niego jak będę miał nowego kompa. Przerzuciłem się na CZ, ale nie gram już tyle co w Source, tylko od czasu do czasu, więc nie idzie mi zbyt dobrze ;] Ja stawiałbym na Source, ale teraz Source mai “ulepszenia” , więc stawiam na CZ.

Counter-Strike 1.6

W inne w ogóle nie gram :roll:

W 1.6 jest ta głupia tarcza dla CT :roll:

W CZ grałem dawno, ale pamiętam, że mi się nie podobał :stuck_out_tongue:

Source to 1.5 z lepszą grafiką.

Najbardziej mi się podoba CS 1.5 :smiley:

1.5 i 1.6 poniewaz sa trudniejsze ze tak powiem od Source. W source wale w stope i mam heda :smiley:

1.6 :slight_smile:

Hmm co za inteligentne stwierdzenia :shock: w wydawało mi się że działa na kompletnie innym silniku…

gram od roku i mi sie to nie przydarzyło…

dla mnie łatwiejsze…

hmm na mojej konfiguracji kompa mam 70-80 fpsów… ulepszenia mi się jak najbardziej podobają (lubie zmiany) reklamy… wypraszam tą obelgę…

Grałem w 1.6 długo, ale mi nie podchodzi bo biedna grafika…

W czero też grałem i mi się podobali zakłądnicy, lepsza grafa i wbudowane boty…

A w source bede grał bo zarąbista grafika, gra jest ciągle ulepszana i w ogóle inne CSy do D^$# :slight_smile:

Gust jak ■■■■, kazdy ma wlasna. I nie bedziemy o gustach dyskutowac. Dla mnie lepszy 1.6 dla ciebie css.

Ehz, Przenosnia…

Jak się stawia na grafikę to nigdy nie zatrzymasz się na jednym CSie - co jakiś czas będzie wydawany nowy z lepszą grafiką… :roll:

CS Source od roku i 23 dni. Kumpel chciał mnie namówić na 1.5(1.6) ale niestety nie potrafię walić tylko i wyłącznie przez ściany nie widząc przeciwnika (który skądinąd wygląda jak 6 kwadratów).

dokładnie to mnie jakoś nie zachwyca…

O co Wam dokładnie chodzi z tym waleniem przez ściany?

W CS:S kule nie przechodzą?

A może po prostu nie pasują Wam modele? (stare, kwadratowe) :mrgreen:

A czy silnik ma wpływ na rozmieszczenie beczek na mapach i rodzaje broni występujące w grze? Nie wspominałem nic o żadnym silniku :expressionless:

nie wspomniales tez o tym… w cs 1.5 gralem dobre pare lat temu nie pamietam rozmieszczenia beczek :shock:

stary, dobry CS 1.6 rulezz. Condicion Zero to w gruncie rzeczy to 1.6 z zmianami kosmetycznymi w grafie (BARDZO drobnymi) a Source z kolei ma wg mnie ( to tylko moja opinia) kolosalne wymagania. Nawet na mocnym kompie mojego qmpla (procek 3.06, rodzina GeForce 7) gra była niestabilna, tak jak tu ktoś powiedział " kilka - kilkanaście fps’ów" :? Wybieram 1.6 8)

Stary, dobry 1.5 Od niego zaczełem (cafe) i na nim najlepiej mi się gra.

no nie powiem bo 1.5 też niezły :wink:

prosze glupot nie gadac…

Rzeczywiste osiągi Source u mnie w domu:

Athlon XP 1700 512 ram, radek 9550 i 50 klatek.

Athlon 64 3000+ 1024 ram, GF 6600 i ponad 100 klatek.

Tak gwoli jasności.