Ulubiony Muscle Car

Nie ma się co zastanawiać… oczywiście Ford Mustang :spoko:

matik777 pisze się Shelby, nawet nazwiska nie znasz !!

O LOL no naprawde błąd który razi wszystkich w oczy tak , ze nie mogą patrzeć na monitor, może każesz go jeszcze wychłostać ??

ups … :frowning: przepraszam wszystkich fanów Shelby i osoby które uraziłem pisząc Shelby przez “ch” :cry:

Jeszcze raz przepraszam :frowning:

w ankiecie nie ma Pontiaca GTO Judge…

masaqq czy nie wiesz ze to jest obrażanie, już h** z tym ze niechąco ale co z tego, tak jakby ktoś twoje nazwisko napisał niepoprawnie to co miałbyś to w du*** czy zwróciłbyś uwagę że źle napisał !!

a ja myślę że powinno się znać nazwisko współtwórcy tego pięknego samochodu którym jest Carol Shelby !!

Rzucasz się jakby koleś był niewiem jak znany bardzo znany i lubiany na świecie LOL, napewno sa ludzie o których wie wiecej osób, o tym że żyją lub żyli.

Po 2 mylisz pojęcia bo on nie napisał źle Twojego nazwiska tylko nazwisko kogoś kogo znasz a to juz róznica, wiec nie przytaczaj mi tutaj przykładu z moim nazwiskiem, bo nic ci do niego.

Widziałem juz róźne wersje mojego nazwiska i zawsze mnie to bawiło/śmieszyło a nie wywoływało reakcji typu " o ja jak mogłeś tak napisać !!

No i tak jeszcze na koniec nazwisko nie przyjmuje błędów ortograficznych wiec np Jan Ktury jest jak najbardziej poprawne.

Tylko Dodge Challenger i Plymouth Barracuda :wink:

masaqq ale sie rozpisales jak by to bylo przemowienie prezydneta ze nadlatuja kosmici :smiley:

Powiem tak - pewnie mnie za to niektorzy zjada. Ludzie ktorzy sie slabo znaja na motoryzacji wybieraja Mustanga - prawdopodobnie dlatego ze nie znaja nic innego ciekawego :stuck_out_tongue:

dokładnie 8)

I jeszcze taki jakis z carbona … nie pamietam nazwy … musialbym na nowo zainstalowac carbona i sprawdzić :smiley:

Cóż… nie chcę się narazić fanom Mustanga, ale muszę się z tym zgodzić :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

Jak ktoś zauważył nie ma Pontiaca GTO. To fakt, rzeczywiście o nim zapomniałem.

Ford Mustang

ale na ogól nie lubie aut typu muscle.