Ulubiony przedmiot ?-w szkole :D

mój ulubiony przedmiot w budzie to dzwonek :smiley: a tak na serio to wych-fiz i informa no i godzina wychowawcza :P:P:P

Ja najbardziej lubie WF szczególnie jak gramy sobie na boisku w piłke :stuck_out_tongue:

ja w liceum miałem też dość śmieszne przedmioty, jak np. Wychowanie zdrowotne i sportowe, Matematyka stosowana, a Informatyke miałem 2 lata. W 3 klasie dali za infe Komputeroznastwo :wink:

Najbardziej w szkole ( a własciwie poza nią) lubie lawke za szkołą :wink: w szkole nie mozna sie odjarac… a tam na luzie. Wogole ja w szkole lawki lubie :lol: ostatnia w pod oknem w klasie biologicznej jest the best :lol:

A ja jeszce nie napisałem lubię POLAKA no troszeczkę MATMĘ i oczywiście W-F (Halówka na sali ) :smiley:

Ja lubię: WF, geografię, angielski i polski.

mój ulubiony przedmiot to informatyka i godz.-wych.

W podstawówce miom najlepszym przedmiotem była Historia,teraz nie mam już tak fajnych nauczycieli,ale mimo to Historia jest jednym z najlepszych :wink: Fajne też to Informatyka i wf :smiley:

jak chodzilem do szkoly to zqwsze mialem dylemat lawka czy krzeslo bo na lawce mozna bylo sie kimnac a na krzesle po bujac :lol:

Dział Na Luzie, ale bez przesady - trzymajcie się jednak tematu

Ja lubie “Podstawy technologi maszyn” mam tak wymagającego nauczyciela ale za to jak wszstko ładnie tłumacz spoko gość a ma juz hoho lat

ja lubie historie , gegre i informatyke. A z historii to chyba będe mature zdawał

a ja lubiałem i lubię i bedę lubiał(chyba): j.polski, chemia, biologia, j.niemiecki, Informatyka, i ew. Technikę, Wos ( nic nie robimy na wosie facetka zapisuje temat poźniej tylko gada o państwie i wszyscy to olewają) :smiley: :smiley:

Elektronika :lol:

WOS, j. Polski. 8)

Czy mi sie wydaje ale tutaj większośc to zwolennicy W-F !!

Dziwisz się :lol:

Zdecydowanie dzwonek, który dzwonił bardzo wcześnie ratując przed upopokrzeniem :lol: :lol: . A tak na serio to chyba fizyka, język polski i przystosowanie do życia w rodzinie :wink: :wink:

Na tych lekcjach mieliście coś ciekawego :?: :?:

U masz jakieś kasety o rodzinie puszczał. Totalnie zwalało to z nóg