Umieszczenie przy instalacji windowsa folderów user i program files na oddzielnym dysku

Witam, tak jak w temacie chciałbym przy instalacji windowsa, aby foldery program files i user (oraz inne foldery, w których programy zapisują swoje dane, typu AppData) były na oddzielnej partycji niż pliki systemu. Chciałbym aby przy reinstalacji systemu te pliki z drugiej partycji się nie usunęły, a partycja systemowa, była jak najmniejsza.

Próbowałem to zrobić za pomocą pliku unattend.xml, wgranego na pendriva, którego miałem podłączonego do lapka podczas instalacji, ale wyskoczył mi błąd. Mam system 32 bitowy.

Bardzo bym prosił o poprawienie tego. Próbowałem to zmienić, ale pewnie coś przeoczyłem i nic.

Jeśli się nie mylę to ten plik umieszcza tylko foldery program files i program data na innej partycj, a ja do tego chciałbym dodać jeszcze, aby folder users był na innej partycji niż systemowa.

W załączniku dodaję ten plik.

Może trochę zagmatwałem, ale jest to mój pierwszy post na tym forum, więc wybaczcie.

Więc w skrócie: chciałbym mieć pliki windowsa na dysku C:, a katalkogi user, program flies, programdata, appdata, itp. na dysku D:.

Jeśli istnieje jakaś inna metoda to jestem otwarty na propozycje :wink:

Pozdrawiam - Pixe1 :slight_smile:

unattend.xml