Umowa z neostradą

Witam, aktualnie korzystam z neostrady 1mb, został mi jeszcze rok, dziś zobaczyłem oferty netii 4 mb za 54 zł na 36 miesięcy, i tu moje pytanie, czy moge rozwiązać umowe z neostradą i zmienić internet na netie ? i co sądzicie o netii ? za pomoc będe wdzięczny

Zawsze rozwiązać umowe można, ale wtedy płacisz dużą kare.

No całkiem spoko. Sam mam Netie i jestem zadowolony.

oczywiście że możesz rozwiązać umowę ale zapłacisz karę Czyli różnice za czas wykorzystanych miesięcy pomiędzy ofertą na czas określony a czas nieokreślony np miałeś umowę na 24 miesiące wykorzystałeś 10 miesięcy taryfa na czas określony to np. 50zł a na czas nieokreślony to 100 zł to ty płacisz różnice 10x50zł czyli 500 zł kary i po problemie

przepisz numer telefonu na innego domownika który jest zameldowany w tym lokalu (np. na siebie - jeśli np. telefon jest na rodziców) powinno załatwić sprawę - chyba że regulamin uległ zmianie (zadzwoń na tp blue-party line i wypytaj w kontekście sprawy którą podniosłem wcześniej).

przepisanie na inna osobe nic nie da. Są dwa sposoby:

  1. kara za zerwanie,

  2. rezygnacja z przyczyn technicznych, tzn: działa np neo 2 lata i nagle przestaje, przychodzi monter i stwierdza - za daleko od centrali… . Wszystko byłoby ok, ale usterkę trzeba zrobić u siebie (rozłączyć modem aby nie było synchro i nie korzystać). Jak przyjdzie monter to już wiadomo… - trzeba się dogadać :))