Uninstall Internet Explorer 6

(Krzysiel) #1

Jest jakiś sposob aby całkowicie usunąć IE 6 ?

(adpawl) #2

Tylko po co? Jeżeli nie chcesz, nie używaj!

IE da się usunąć - było już setki razy na forum (SZUKAJ)...

Ale po tej akcji system się posypie... więc gra nie jest warta świeczki!!

(fiesta) #3

Chcesz mieć kłopoty z systemem to odinstaluj IE.

Najlepiej to zastaw ją w spokoju i spokojnie korzystaj z innej przglądarki.

(Krzysiel) #4

Czy podacie mi sposoby ja wiem jakie są niebezpieczeństwa ...

(Monczkin) #5

obawiam się że nie...

start - panel sterowania - dodaj usuń programy -dodaj/usuń składniki systemu windows - zaznacz IE - dalej

(Maniooo666) #6

Witam,

POCZYTAJ.

Ale weź pod uwagę słowa kolegów...

(Musg) #7

zostaw IE .Przydaje sie w wielu sytuacjach ,kiedy inne przegladarki nie dają sobie rady,a takich momentow jest wiele. Za jakis czas napiszesz post:jak zainstalowac IE :slight_smile:

(Minio Dp) #8

Czasami człowiek uczy sie na błędach. Krzysiel, jak chcesz to go wywal- i zobaczyz jak tego bedziesz żałował. Ale cóż, to jego sprawa :smiley:

(szop pracz) #9

Zostaw go w spokoju na pewno ci się przyda.Ja z explorera nie korzystam ale mam go zainstalowanego. Korzystam z Opery a uaktualnienia , sknery on-line itp. avantbrowser.

(Cancel) #10

W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components{89820200-ECBD-11cf-8B85-00AA005B4383} szukasz po prawej stronie wartosci REG_DWORD o nazwie IsInstalled i nadajesz jej wartosc 0. A zeby nie bylo na mnie jak cos popsujesz to robisz to tylko i wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc.

(Beed) #11

A może poprostu skorzystasz ze sprzętu Microsoftu http://www.bbspot.com/News/2005/01/micr ... yware.html

Bez komentarza