Unmountable boot volume

Mój pierwszy post.

Ja także mam ten błąd z dyskiem (no nie do końca ja, bo to dysk mojego kolegi). Nie wiem co z tym zrobić. Mógłby ktoś pomóc???

Tylko nie piszcie mi, żeby iść do serwisu, bo nie mam czasu, pieniędzy (komp nie jest na gwarancji).

switek17 , nie podpinaj się pod cudze tematy. Po drugie, dysk kolegi… zworki przestawiłeś?

Lepiej “podpinać” się pod cudze tematy niż zaśmiecać nowymi, które będą o tym samym. Ja podłączyłem tamten dysk, a swój odłączyłem.

Ale mój problem nie aktualny już. Poradziłem sobie :mrgreen:

Jeżeli ktoś będzie miał ten problem to tu jest jego rozwiązanie: KLIK

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9373

Wydzielono z tego tematu

Dobra mam kolejne pytanie.

Nie mogłem naprawić dysku, bo nie znałem hasła. Mój kolega zapomniał :mrgreen: No to ja format zrobiłem. Zainstalowałem mu Łindołsa_XP (jego, oryginał) i u mnie wszystko ok. Poszedłem do niego podłączyłem i żopa. Winda się nie uruchamia, jest tylko na czarnym tle awaryjne, z wierszem poleceń, ostatnia poprawna konf. i normalne uruchomienie. No i wybieram obojętnie którą (różne kombinacje sprawdzałem) i tylko czarny ekran i biała kreska w dolny prawym rogu ( _ ). Łot is dys?

EDIT:

Nie piszcie nic o zworkach, bo dysk kolegi nie ma tego tam kawałka czegoś co się nakłada na metalowe pręciki (nie wiem jak to napisać) :o