UPC ping skacze,słaby transfer pobierania

Witam zrobiłem format komputera bo strasznie mi słabo chodził internet przypuszczałem że jest to przyczyna wirusa,trojana po formacie okazało się gdy chce coś ściągnąć strasznie długo muszę czekać przy internecie 100mb/s plik o pojemności 731MB ściąga mi się 3 godziny,kilka dni temu gdy ściągałem ten sam plik albo większe ściągały mi się do kilku minut ale nie wiem czy jest to przyczyna format komputera,gdy kiedyś robiłem format ściągało(te pliki co teraz) mi się wszystko normalnie od piątku mam ten problem i nie wiem czym on jest spowodowany

http://speedy.sh/HCEDV/cdm.bmp

gdy sprawdzam tak samo po włączeniu komputera wychodzi mi od 10-30 ms a tutaj jak widać +500. Szukałem wyjaśnień na forum lecz nic nie znalazłem jedyne co mnie uspokoiło to to ze ktoś się wypowiadał ze siec UPC może być przeciążona ale w to nie wierze by tak było bo dziś ok godziny 2-3 miałem tak samo. Bardzo proszę o pomoc. a tutaj jeszcze mały tester internetu z godziny 11.

http://speedy.sh/R2bwg/tester.bmp

Zadzwoń na infolinię, może mają jakieś problemy techniczne i niepotrzebnie się martwisz :slight_smile:

takie mam plany ale właśnie jest problem w tym ze jak dzwonie do UPC do technicznego idzie muzyczka i automat mówi że proszę czekać i ile razy zadzwonię to wychodzi 5,10,15,4,7 min rożnie bo w sumie niedziela

Też przerabiałem “muzyczkę” normalnie to jest kpina …, ja też dziś muszę dzwonić ,bo znowu nie mam uploadu (25/1.5) przez co czasem mam problemy z wysłaniem posta ,gubi pakiety,nie mówiąc o wstawieniu zdjęcia czy pliku (ostatnio dzieliłem 120KB na 2 części i wrzucałem 1.5 h :expressionless: ) ,pingi mam normalne ,download chodzi na full i bez problemu ale strony ładują się czasem w nieskończoność, muszę odświeżać z 10 razy aby poszło …

a ten problem mógł się pojawić przez podział partycji ??

Podział partycji nie ma na to żadnego wpływu.

no to pewnie ich wina bo nigdy mi sie tak nie dzialo mysle nad zresetowaniem routera ale to dopiero za 2 godz jak mi sie plik pobierze bo juz 70% od 8 sie sciaga ;/

A u mnie jest odwrotnie.Prędkość z 10 mega podskoczyła do 20.Zastanawiam się czy dzwonić do nich i sputać co jest grane heh

zresetowałem router i na farcie działa mi idealnie także ja już jestem po strachu współczuje innym p