UPC - Problem z podlaczem internetu

No wiec ;d czy moze ktos wie czy UPC daje jakies plyty do modemu? bo sobie nie przypominam zebym cos takiego mial a mam problem z netem na 2 kompie… bo nie moge dodac nowego polaczenia tam… co prawda nie mam jeszce routera ale chcialbym miec neta na nim:P a jak by byla plyta;d to wiele by tlumaczylo:P a druga rzecz co mam zrobic jak plyty nie ma. a chcem meic tam neta?;d tzn jak dodac te nowe polaczenia:P

Zadzwoń do UPC w sprawie CD…

Powinny być sterowniki w komplecie. Jeżeli ich nie masz to możesz je sobie pobrać ze strony UPC http://www.upc.pl/obsluga_klienta/pliki/

no tam sa: Sterowniki dla modemów kablowych podłączonych do portu USB a jezeli mam modem i on jest normalnym kablem od neta;d i jest net norlmanie podlaczny?;d do karty sieciowej? tez beda pasowaly? Bo mam modem Arris ale nie wiem jaki modem bo nie pisze:P ale to jest ten ktory UPC daje teraz.

jesli masz normalny podłaczaniy do karty sieciowej to nie potrzeba raczej sterów

Jeżeli masz Arrisa podłączonego do karty sieciowej, sterowniki nie są potrzebne. Sam korzystam z Arrisa.

Musisz mieć wszystko ustawione na automatyczne pobieranie (IP, maska, brama, DNS). Przy podłączaniu poprzez kartę sieciową nie potrzeba sterowników do modemu. Karta sieciowa musi być poprawnie zainstalowana.

no dobra wiec napiszcie mi jak mam dodac nowe polaczenie na tym 2 kompie zeby dzialal netmi tam. oczywiscie kabel z tego odlanczam i tam bedzie:)

jaki Windows na obu komputerach?

Przeczytaj proszę regulamin forum i popraw tytuł na konkretny. Na forum używamy polskiej pisowni. Popraw to, inaczej wyciągnę konsekwencje.

Zadzwoń do UPC i powiedz że chcesz dodać internet na drugi komputer. Będziesz musiał im podać macadres karty sieciowej.

Po prostu jest to standardowe zabezpieczenie operatora przed używaniem połączenia na kilku kompach jendocześnie (czyli niezgodnie z regulaminem - wyjątek net podłączony do routera).

Nie mneij UPC chętnie ci pomoże (o ile używasz tych komputerów zamiennie)

XP PRO

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 11:31 został dopisany post przez Arnon

no wielkie dzieki:) to zadzwonie do nich:) i juz reszte oni mi pomoga:)

Zanim jednak przeczekasz te 20 minut w kolejce do operatora, upewnij się że twój Abonament ma możliwość rozdzielenia łącza na 2 komputery.

Możesz to sprawdzić tutaj -> UPC Parametry techniczne usług

tak mam mozliwosc rozdzielenia sygnalu ale jak wczesniej napisalem jeszcze nie mam routera:P ale chyba go kupie w najblizszym czasie:)