UPC - strony szybko, a wolno pobiera

Witam

mam następujący problem.

Posiadam Internet z UPC 15 mb WiFi (router Thomson TWG850-4U) i strony otwierają się szybko (na speedtestach normalnie pokazuje), a pobieranie ze stron rapisdshare czy filefactory itd. pobiera jedynie 50-80kb/s (przez JDownloadera tak samo).

Co zrobić?

rapisdshare czy filefactory te strony mają takie ograniczenia dla free userów.

Dam sobie rękę uciąć, że np. z tego vortalu na pełnej przepustowości łącza pobierzesz.

Trzeba kopic konto Premium bo jako darmowy User będziesz pobierał jak pobierasz jak nie masz kasy na premium zgłoś się do mnie dam za darmo premium na file factory warunek odzywasz się na GG które ci podam odezwiesz się i potwierdzisz na forum ze to ty bo wiesz zęby ktoś nie powołany nie powołał się na konto bo za darmo każdy by chciał a ja mikołaj nie jestem tylko tobie chce pomóc

GG 13442692

Dodane 25.09.2012 (Wt) 9:18

BEZ KONTA PREMIUM MOŻESZ MIEĆ NETA 120MB.S A I TAK BĘDZIE CIAŁO 80 KB.S A ze szybko stronki wchodzą tez od szybkości neta tak na 100% nie zależy tylko od pinków czyli jakość sieci czym mniej pinków tym lepiej ja mam 80mb.s neta a duzo pinków i stronki wchdzą jak przy 9mb.s ściąga normalnie czyli mega turbo szybko

Zgadza się, z dobreprogramy pobiera mi bardzo szybko.

Tylko, że trochę to dziwne bo u kolegi w sieci radiowej jako free user osiągałem większe prędkości przy wolniejszym potencjalnie internecie.

naprawdę nie można choć trochę tego przyspieszyć?

Wysłałem ci na GG konto premium napisz jak teraz zassysa