Update adaware se

mam mały problemik, co prawda mozna pobać plik .ref ze stronki i go poprostu wkleić ale nie rozumiem dlaczego nie mogę zrobić update w programie adaware se ani profesional ani personal poprzez program.mam łącze tpsa i jest na pewno wszystko dobrze skonfigurowane,powiedzcie gdie tkwi “myk”

Może poprostu aktualizacja jest niedostępna :slight_smile:

Napisz coś więcej.

Może firewall Ci to blokuje, sprawdź ustawienia o ile posiadasz firewalla.

nie, nie , nie…to by było zbyt proste…a więc panda tego nie blokuje, bo robie normalne update z windowsem z aplikacją który podaje program tv na cały tydzień, z samym antywirusem itd.a wtedy gdy adaware se twierdzi że nie ma update ja znajduje go właśnie na stronie softmetu.

a więc myk jest…tylko gdzie…

Jaką masz wersję pliku definicji - najnowsza to SE1R6 - 30.08.2004

a gdzie wkleic ten plik ref?? bo tez mam problem z aktualizacja :confused: a z kad to pobrac?? wklejcie link :slight_smile:

http://www.lavasoft.de

no tak sciagnolem plik i wypakowalem do folderu ad-aware uruchamiam program ad-aware i nic dalej ten sam plik odniesienia :confused: co jest grane??

Na tej samej stronie, masz instrukcję gdzie go wkleic dokladnie.

Wiesz nie znam dobrze angieskiego jaki to folder?? ja mam ad-aware professional i zauwazylem ze nie mam np fodleru skins :confused:

Należy skopiować do katalogu “C:|Program Files|Lavasoft|Ad-aware SE”.

Są tam wersje strony np. po niemiecku, wiec w czym problem? :stuck_out_tongue:

ale ja mam wersje ad-aware professional i w niej ni mam czegos takiego jak np folder skins :confused: i tam na tamtej stronie mowia ze trzeba podmienic plik, ake jha nie mam czego podmieniac

Zawsze mozesz zmienic wersje na personal, chyba ze juz zaplaciles :stuck_out_tongue:

Teraz to zupełnie zgłupiałem. Co ty chcesz podmienić w katalogu skins??

Definicje podmieniasz plik “defs.ref” :?

Mozliwe ze nasz kolega pomylil pliki definicji ze skinami :stuck_out_tongue:

sluchajcie w folderze ad-aware nie ma nic takiego jak defsa wiec nie mam czego podmieniac a ten folder skins to ja wyczytralem ze jego trzeba miec zeby skiny wgrywac a ja go nie mam :frowning:

Przeinstaluj tego ad- awarea. Jakas felerna wersja ci sie trafila.

Kolego ściągnij ten plik i skopiuj do C:/Program Files/Lavasoft/Ad-aware SE

:arrow:Ad-aware Reference File 30.08.2004

Będziesz miał aktualizacje. :smiley:

A w opcjach programu masz zmiane skinów. :smiley:

lazikar no juz mowilem nie mam tam co wklejac juz wkleilem i nic :confused: a w opcjach programu nic nawet nie jest wspomniane o skinach :frowning: