Update bios nie wykrywa k.sieciowej zintegrowanej

Witam. po wyjeciu baterii bios i formacie nie wykrywa mi internetu tzn nie widzi karty zintegrowanej. Asrock M3A770DE W bios mam enable Onboard lana Hd Audio disable Prosze o pomoc

Jeśli w BIOSie na pewno masz OnBoard Lan - Enabled, to sprawdź co widać w Menadżerze Urządzeń. Jakie tam są braki sterowników? Odpowiednie sterowniki LAN są tutaj: http://www.asrock.com/mb/overview.pl.asp?cat=Download&Model=M3A770DE

Wybierz właściwy system operacyjny! Przed sterownikami LAN polecam jednak zainstalować sterowniki AMD z tej samej strony.

Z tej strony nie idzie pobrac na telefonie. Czy bylbys tak dobry i wsadzil na chomikuj np.? Bardzo bym prosil.Windows 7 64 bit , amd tez zarzuc. Amd athlon ii x2 250 Pozdrawiam

Dodane 06.03.2013 (Śr) 11:35

W menadzerze nie ma zadnych pytajnikow itp.

Dodane 06.03.2013 (Śr) 12:14

Kolega wyzej boi sie wrzucic na inny hosting lecz mozna usunac na chomikuj po wrzuceniu… Moze ktos mi je wrzucic?

ftp://europe.asrock.com/drivers/AMD/AllIn1/AllIn1_Win7-64_Win7_Vista64_Vista(8.631_W7_logo).zip

ftp://europe.asrock.com/drivers/AMD/LAN/LAN_Win7-64_Win7(7005).zip

Niestety dalej nic, mogla sie spalic?

Teoretycznie wszystko jest możliwe! Sprawdź jednak jeszcze, czy karta Ethernet jest wymieniona z nazwy w Menedżerze Urządzeń wśród kart sieciowych. Ale zdaje się, że w ogóle takiej pozycji nie będzie? Sprawdź też, czy na płycie głównej, zaraz koło baterii masz przy trzech pinach oznaczonych “EUP LAN” zworkę wstawiona w piny 1-2, czyli bliżej bateryjki. Warto by też podczas startu komputera wejść do BIOSu i ustawić, i zatwierdzić tzw. “defaultowe” ustawienia BIOSu. Zakładka " Smart", pozycja “Load BIOS Defaults” > F10 > potwierdzić i restart. Jeśli to wszystko nic nie da, to faktycznie może być uszkodzona karta LAN.

Mam 3 piny i strzalka do gory naa 1. i ustawione 1-2

Dodane 06.03.2013 (Śr) 18:25

Dodam ze prxy updacie bios wstawilem nowy zasilacz

Przywróć starą wersję bios’a.

Bios to nie windows i jeśli nie ma wyraźnego powodu by go aktualizować po prostu się tego nie robi.

Jak to zrobic

Nie zrobiłeś kopi bios’u przed instalacją nowego?

Nie.

Dodane 11.03.2013 (Pn) 11:16

Witam kupilem k. sieciowa podzialalo 3 dni, po odpieciu klawiatury trach nie znajduje karty… ■■■