Update czy SP1?

Witam wszystkich!!

Mam pytanko.Co lepiej jest zrobić,żeby zaktualizować WinXP??Ściągnąć Service Packa 1 czy zrobić update Wina??Może to jest to samo??

Z góry dziękuję za pomoc! !!

Właściwie to jest to samo. Ale lepiej wgrać Service Packa 1

Osobiście polecam Service Packa 1 zrobiłem kiedyś pewne update(internet explorer)konkretnie łatkę zabezpieczającą (poprawkę ) ze strony Microsoftu :slight_smile: i… :o potem monitor mi niechciał chodzić dziwne nie ? ale prawdziwe i od tamtej pory zerooooo update

zrobiłem ghosta i wszystko wróciło do normy

pozdrawiam hejol

Trochę to dziwne bo większość pojedyńczych updatów wchodzi w skład SP1. I jeśli ktoś wcześniej instalował sobie jakieś pojedyńcze, to później przy instalacji SP1 już nie będą one po raz drugi ściągane i przez to instalacja dodatku trwa znacznie krócej.

POZDRAWIAM.

A ja sobie darowałem te wszystkie service packi i updaty bo jak raz zainstalowałem to wszystko to mi komp spowolnił o połowę ! Teraz nie instaluję nic z tych rzeczy i mam spokój i żadnych problemów, i zastanawiam się w po co w ogóle ktokolwiek ma to instalować…

Coś za coś… Instalując odpowiednie poprawki zapewniasz sobie względne bezpieczeństwo, kosztem jednak wydajności. Jednak na pewno nie jest tak, że komputer spowalnia dwukrotnie… Jak tutaj nam sugerujesz :? . Ja sam mam poinstalowane bierzące poprawki i prawie żadnego spadku wydajności nie odczułem, a tym bardziej jakiś problemów sprzętowych. Także wbrew obiegowym opiniom - wszystkie gry, które powinny działać na XP bez SP, działają także i z nim - jak komuś nie działaja to niech sobie zmieni sterowniki do karty graficznej lub uaktualni DirectX.

POZDRAWIAM, Pawek.

A ja jak zainstalowałem te poprawki to mi sie komp zaczoł wieszać.

To masz:

a) źle skonfigurowany system

b) problemy sprzętowe

c) wirusa

Dopiero po wyeliminowaniu tych ewentualności (i zapewne jeszcze kilku innych) możesz podejrzewać, że problem stanowi dodatek SP.

Service Pack 1 to zdecydowanie za mało !!

A Blaster, a strony, które udają strony banków, a w rzeczywistości podając dane narażasz się na kradzieże pieniędzy, bo IE pokazuje, że jest to strona banku?

Windowsa trzeba aktualizować na bieżąco, zwłaszcza, mając stały dostęp do Internetu.