Update Firefoxa, problem


(Zlyczlowiekjestem) #1

Chcę sobie zupdate'ować Firefoxa z 2.0.0.11 do 2.0.0.12, niby coś się ściąga, ale nie uruchamia ponownie - a powinno. Kiedy chcę go włączyć:

firefoxx299.jpg

wtf? :expressionless:


(p19koz) #2

ściągnij najnowszą wersje Firefox z http://www.dobreprogramy.pl

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... .0.0.12+PL

odinstaluj starą wersje i na jej miejsce zainstaluj nową.


(Zlyczlowiekjestem) #3

Pomogło częściowo, musiałem jeszcze Unlockerem "uwolnić" program od dwóch procesów. Anyways, dzięki, można zamknąć :wink:


(Deeriox) #4

Witam,

piszę w tym temacie bo jest zbliżony do mojego problemu, a te prawie 900 stron już wam chyba wystarczy. :wink:

Otóż nie działa mi Firefox, w ogóle. Przy włączaniu za każdym razem wyskakuje magiczny napis "Nie udało się nawiązać połączenia". Nie mam pojęcia czego to jest przyczyną. IE i Opera działa w pełni poprawnie. Stało się to dosłownie od razu po automatycznej aktualizacji do najnowszej wersji. - parę dni temu. Odinstalowywałem, ponownie instalowałem zarówno najnowszą jak i wcześniejsze wersje, ale nie ma żadnego skutku. Pytałem się znajomego programisty, sam mówił, że miał coś takiego (także niedawno), ale samo po dniu przeszło i do dziś nie wie, o co dokładnie chodziło. Ja natomiast po tych kilku dniach, straciłem nadzieje na samoczynne rozwiązanie się problemu, tak więc, jeżeli ktoś już spotkał się z tym problemem, lub potrafi doradzić, to szczerze dziękuje.


(p19koz) #5

deriox Używasz jakiegoś firewalla? Może w nim być problem (on nie udostepnia lisa)


(Deeriox) #6

p19koz wielkie dzięki, że też wcześniej na to nie wpadłem, ostatnio miałem identyczny problem z skype i właśnie wyłączenie firewalla pomogło. Przez te dni używałem Opery, ale jak dla mnie nie ma porównania do Fx, to była istna katorga. Jeszcze raz dzięki.