Upgrade do Visty

Zakupilem System Windows XP Home Edition z możliwością Upgrade do Visty. Czy mój system mogę wysłać do Microsoftu w Polsce i otrzymam Vistę za darmo? I czy mogę zainstalowac taką upgrade Vistę na czysty dysk?

Pytam się bo za bardzo nie wiem :mrgreen: . Proszę o odpowiedź.

Teraz już się tak nie da.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5324

A poza tym upgrade z xp w wersji home do visty nie był darmowy, tylko był na niego 50% rabat.

Musisz mieć XP a później dajesz upgrade do Visty.

Sorry, ale przespałeś okazję.

Każdy kto zakupił Windowsa XP między październikiem 2006 a marcem 2007 dostawał tzw. Voucher atualizacyjny - express upgrade to Windows Vista. Voucher należało wysłać do Holandii z kopią fakryry zakupu Windy do 31 marca 2007. Ja skorzystałem z tego upgradu - kupiłem XP prof, więc byłe uprawniony do Vista Business.

Ale nie było to darmowe.Przed wysłaniem vouchera należało zapłacić

(w moim przypadku) 25,51 Euro za wysyłkę. Pieniądze należało przesłać też do Holandii, co mnie kosztowało za przelew zagraniczny 25zł - PKO BP.

Czy “darmowa” aktualizacja kosztowała mnie ok 140zł:

zakup 25,51Euro+25zł przelew tych Euro za granicznę+przesłanie vouchera za granicę.

A przesyłka z Vistą przyszła z … nie z Holandii tylko z Węgier.

Ale nie używam Visty tylko dalej XP (a Vista leży sobie nieinstalowana i aktywowana gdzieś w szufladzie).

Microsoft Polska nie prowadzi sprzedaży żadnego ze swoich produktów (robi to za pośrednictwem innych firm handlowych).

Gdbyś skorzystał z vouchera to oczywiście mógłbyś zainstalować Vistę na czysty dysk (albo zaktualizować już zainstalowanego xp), ale pod warunkiem, że na tym samych komputerze co XP.

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 16:28

Zamiast "z kopią fakryry zakupu Windy do 31 marca 2007. "

Powinno być “z kopią faktury zakupu Windy do 31 marca 2007.”

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 16:34

Poza tym ten cały darmowy program aktualizacyjny MS to zwykłe oszustwo i tyle. Bardzo dobrze, że MS jest okradany, gdyż sam doskonale to robi w odniesieniu do niezorientowanych klientów.

Rozumiem. Ale widze , że to sie nie opłacało. Jeżeli chciałbym Vistę Home Premium musiałbym dać 73 euro x 3,82 zł gdzie wynik wychodzi ok. 240 zł! Wolę dopłacic 60 zł i kupic sobie Vistę, przy której nie muszę siedzieć i kombinowac. W każdym bądź razie dziękujęza pomoc i proszę Administratora o zamknięcie tematu.