Upgrade do win 7 jest jednorazowe?

Witam, czeka mnie aktualizacja visty home premium 64 bit do win 7 64 bit. Bardzo proszę o odpowiedź, czy ta aktualizacja jest jednorazowa? Tzn. czy po ponownej reinstalacji win 7 i formatowaniu dysku, pojawi się znów vista i konieczna będzie ponowna aktualizacja do win 7, czy już siódemkę będę miał na stałe? Mam na myśli reinstalację za pomcą programu Recovery /z dysku/, jaki oferuje Toshiba. I czy aktualizowany z visty win 7 będzie tak samo wydajny, jak instalowany na czysto? Z góry dziękuję, Darek

Recovery Ci się nie zmieni, po formacie z powrotem będzie Vista

Dzięki, kurczę, to lipa, lepiej było zaczekać miesiąc i kupić laptopa z win 7, ale trudno, przepadło :(:frowning:

Może Toshiba Ci przyśle płytki z recovery jesli zadzwonisz i przedstawisz problem

Nie zalecam ci Aktulizacji z Visty do Sevena, bo to jest tylko mulenie kompa, najlepszym rozwjązaniem jest czysta instalacja windows 7 :smiley:

W razie problemów możesz postawić czysty system z płyty Upgrade,nie musisz korzystać z Recovery,gdyby coś się działo to z płyty jaką otrzymasz możesz wykonać klasyczną instalację Windows,jedyne ograniczenie jakie zauważyłem w przypadku płyt Upgrade (mam na myśli płyty OEM,nie płyty producenckie,które są w komplecie z pakietem sterowników i innych śmieci) to możliwość 3 krotnej aktywacji online,prawdopodobnie po tym trzeba aktywować telefonicznie.

Dzwoń do Toshiba tylko nie do Polski.

Myślę, że wystarczy sam mail.

Dzięki wszystkim za informacje :):):slight_smile: