Upgrade FF do 3.5 - problem z zakladkami

Witam, dzis zrobilem update firefox z 3.1 do 3.5 i mam problem z zakladkami (folderami), pewnie kojarzycie foldery pod paskiem adresu typu “most visited”, “getting started”, ja w ich miejsce porobilem cyba z 11 folderow i w nich mialem pelno moich stron, np folder “sklepy” i w nim pelno moim zdaniem dobrych sklepow online, etc.

po uaktualnieniu wszystko zniklo i mam domyslne ustawienia ff. Czy jest szanasa aby to jakos przywrocic? Zbieralem te strony ponad 6 miesiecy :frowning:

Zainstaluj ponownie wersję wcześniejszą FF a następnie bezpłatny dodatek Xmarks http://www.xmarks.com/

Będziesz miał automatyczną synchronizację wszystkich ulubionych

w tej chwili mam otware ok 50 kart takze sprobuje Twojego pomyslu jutro rano, pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Xmarks jest o tyle wygodny, że jak masz kilka FF na różnych komputerach to on oferuje Ci taki sam zestaw zakładek na każdej z kopii FF i to całkowicie automatycznie.

to w takim razie jak odinstaluje v3.5 i zainstaluje 3.1 to przywroci mi moje foldery? To znaczylo by ze informacje o nich sa gdzies skladowane na dysku lokalnym, to czy w takim razie nie mozna ich jakos zaiportowac?

Tak

no niestety, zainstalowalem poprzednia wersje i nie przywrocilo mi moich folderow. Mam nauczke na przyszlosc. Dziekuje za cynka odnosnie tego programu.

pozdrawiam.

Może troszkę z “armatą na mrówkę”,próbowałeś przywrócić system na dzień przed migracją do FF 3.5?

glupio przyznac ale nawet o tym nie myslalem, zabardzo tez sie nie orientuje w tych rzeczach :frowning: