Upgrade komputera

Witajcie!

Pragnąłbym kupić jakąś brand new płyte główną z przyzwoitą szyną pamięci i agp x8. Przy okazji do tego nowy procek. Możecie mi powiedzieć jaki model bym musiał kupić że działał z AMD Athlonem przyn. 2.0GHz ? Nie znam sie specjalnie na składaniu sprzętu więc uprzejmie pytam ;). Pozdro!

Najważniejsze. Ile możesz wydać na te części kasy??

polecam AMD Atlon 64 3000+ taki jak ja (sorki ze nie dalem ci linka) wejdz na http://www.skapiec.pl tam wyszukuje najnizsze ceny

Raczej chciałbym się zmieścić w 700zł albo mniej. Chodzi mi głównie o szybką pamięć RAM bo bardzo dużo gram w FM’a a na mojej to chodzi straaaaaasznie wolno.

Hm… Za 700 zeta chcesz kupic plyte procek i pamieci?? :? no to chyba ci sie nie uda… Proc (A64 3000+) to okolo 550 zeta + plyta za okolo 350 (Na nforce 3) i pamieci (2x256 kingdtona) jakies… hm… 200 zeta… co daje razem 1100 zlotych :?:?:?:?:?

Proponuje takie coś procesor i płyta cena 770

To chyba małe nie porozumienie k_b nie napisał ze chodzi o Athlona 64, a kupno w tej chwili mobo na Athlona 64 i agp x8 to raczej pomyłka. Nie lepiej dołożyć ramu do tego co masz , bo 256 to zdecydowanie za mało.

hm… no atrakcyjne ceny… ja bym bral… ja podawalem ci ceny ze sklepow a nie z allegro…

Właśnie nie wiem co zrobić. W razie czego jest alternatywa w postaci tych dwóch przedmiotów które podał Mici, przyn. wiem co ew. kupować. Poprostu mam strasznie wolny ten ram i czekanie na to zeby pozostałe mecze sie rozegrały zajmuje mi duzo czasu. Jak myślicie, kupić nową mobo i procek czy dołożyć ramu tego co mam ? Aha mam te 256mb ramu PC2100.

Różnica pomiędzy PCE —> AGP nieodczuwalna.

Najpierw kup ram (najlepiej taki jak ten który masz~100 PLN) i dozbieraj kasy kup proca i płyte