Upgrade router'a Netgear - nie mogę się zalogować

Witam.

Posiadam router marki Netgear model wgr614v6. Próbowałem dzisiaj zaktualizować firmware urządzenia, pobrałem najnowszego update, tradycyjnie zapisanie paczki na dysk i upload do urządzenia. Wszystko ładnie pięknie, aż tu nagle wywaliło w chromie “Nie można wyświetlić strony” czy coś w ten deseń. Nic już się nie dało zrobić, więc próbowałem raz jeszcze się zalogować poprzez routerlogin.net i tu się właśnie pojawia problem, nie wyskakuje okienko do logowania (na żadnej przeglądarce). Od tego momentu również dioda “power” mryga jak najęta. Hard i soft reset router’a nie pomaga.

Czy moja diagnoza jest słuszna, że router jest do wyrzucenia? O gwarancji mogę zapomnieć już dawno przepadła.

Czy jest jakaś inna możliwość wgrania softu pomijając webowe logowanie?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :slight_smile:

Nie da się inaczej wgrać softu.

Ale czy sprawdziłeś czy wgrywasz wersję odpowiednią do wersji routera?

reggiekb , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

Aktualizacje wyszukało mi samodzielnie jak zalogowałem się przez routerlogin.net, więc musiało być do tego routera :slight_smile: Nie wiem czy już jest po ptokach, bo nie bede kupował nowego, jak z tym da sie cos zrobić, chyba ze juz umarł.

Podepnij się do routera kabelkiem, uruchom wiersz poleceń i podaj wynik polecenia.

ipconfig /all