Upload filmów w php-fusion

Witam! Co zrobić aby użytkownicy mojej strony mogli dodawać na nią własne filmy (tak jak na http://www.podzielnik.pl) ???

Zajżeć na Forum PHP-Fusion w tematy przyklejone.

to może podaj pełny link bo ja nic nie widze…

A użyłeś wyszukiwarki ?

Wpisz :

Filmiki

Video …

no ok :smiley: ale myśle że lepiej by było gdyby zmodyfikować mod Filmiki Online V6 tak żeby filmik mógł dodać każdy użytkownik (wpisując link do formularza) a admin by musiał go potwierdzić poprzez panel administracyjny w “nadesłane materiały” tak jak na przykład obrazki do galerii - tylko że jak użytkownik poda link(nie embed) do filmiku na youtube (np. tak:

) to żeby był odtwarzany odtwarzaczem z youtube (np. tak: [http://www.cda.pl/gry-online/3/5noga.php](http://www.cda.pl/gry-online/3/5noga.php)) i tak samo z google video a jak poda link do filmiku odtwarzanego

media playerem (np. tak: http://www.pockettv.com/mpg/sp/matrix-reloaded-sps.mpg) to żeby był na stronie odtwarzany media playerem (np. tak: http://www.cda.pl/gry-online/filmy/patient.php) oczywiście żeby użytkonik mógł wybrać kategorie (i wszystko potrzebne) do dodanego przez siebie filmiku (oczywiście WSZYSTKO musi być kompatybilne ze stroną i tym modem…) !!