"Upłynął limit czasu żądania" Problem z Internetem


(Janosik An4) #1

Witam !

Tak jak w temacie mam problem z internetem radiowym,a dokładnie co jakiś czas "zrywa" mi połączenie,bo nie wiem jak inaczej mógłbym to ująć .

Od czasu gdy zaczęły mi się problemy,zacząłem pingować w konsoli "cmd" stronę swojego dostawcy jak i inne strony .

Rozumiem,że ten komunikat informuję o utraconym pakiecie . Jednak jeden taki komunikat na powiedzmy 30 wysłanych pingów nic nie powinno się dziać,a jednak w grach takich jaki jest to bardzo odczuwalne coś jakbym dostawał "freeza"/rozłączenie internetu na 5s~~ Czasami mam też problem z filmami . Tzn wykazuję,że film załadowany w całości,a tak naprawdę wyskoczył problem,załadowało do połowy i zerwało na chwile połączenie

Wygląda to tak :

 

Wielokrotnie rozmawiałem ze swoim dostawcą,monitorowaliśmy wszystko,aby wyhaczyć problem,jednak u niego wszystko jest OK-ej i mówi,że wina musi leżeć gdzieś po mojej stronie .

Przeszukałem "internety" jednak nigdzie nie mogłem znaleść rozwiązania swojego problemu . Robiłem "skany" komputera AVG w poszukiwaniu Wirusów (czysto),czyściłem rejestry CCleanerem,robiłem nawet defragmentacje dysków(LOOOL,bo byłem tak zdesperowany)i wiele wiele więcej. W jednym z tematów w przypadku takiego samego problemu,były programy . Po ich odinstalowaniu autor postu napisał,że problem rozwiązany . Może tak samo jest w moim przypadku ?

Dodam również skany z OTL-a :

http://wklej.to/51Ldb

 

Extras:

http://wklej.to/Lt43D