Upłynął limit czasu żądania

Witam serdecznie !

Mam pewien problem z internetem, a mianowicie chodzi o tak zwane gubienie pakietów… Niby internet chodzi fajnie, pingi w granicach 60-130 na google.pl w cmd, lecz pojawia się pewien problem, gdyż pomiędzy kilkoma “pingami” z listy cmd, pojawia się “Upłynął limit czasu żądania”… I o ten problem właśnie mi chodzi. Czy da się to jakoś reparieren ? Mój internet to radiówka (<3) 1.5 MB, łączę się przez WiFi, ale zauważyłem, że nie tylko przez WiFi występują takie problemy… Dosłownie błagam o pomoc, bo gościu od internetu powiedział, że będzie “obserwował” ten problem, a chyba wszyscy wiemy, że i tak ma mnie głęboko w dupie :X

Tutaj mam screenki sprawdzania pingu. http://imageshack.us/f/687/pingiy.png/

Dodam, że to nie jest problem jednorazowy, to znaczy powtarza się praktycznie cały czas.

Według, mnie jest to problem z operatorem , jakieś krótkie zrywanie połączenia. Jaką masz widoczność anten operatora, jak daleko się one znajdują, czy coś stoi na ich drodze pomiędzy twoją anteną a anteną operatora?

Są drzewa, ale wcześniej nie było tego problemu. Jak zakładał mi tego neta, to było hm 3-4 lata temu i ten problem nie występował w ogóle, więc to nie jest wina drzew… :x