Upragade 7100 do 7600

Witam

Wiem, że temat był już poruszany, ale ja nie mogę sobie poradzić. Wyskakuje mi błąd jak na screenie. obrazjh.png

Edytowałem już plik cversion.ini zrobiłem nowy obraz z edytowanym plikiem i nadal wyskakuje ten błąd. Proszę o pomoc, gdyż zależy mi na updatacie tego systemu do wersji 7600. A formata nie chce robić.

Pozdrawiam Arek :wink:

Windows 7 Ultimate nie można aktualizować do Windows 7 Enterprise. To w skrócie wynika z tego błędu. To zasadniczo ta sama wersja, ale Ultimate jest przeznaczona dla klientów indywidualnych, a Enterprise jest wydawana na licencji zbiorowej. Zresztą producent nie zaleca upgrade’a z RC do RTM.

Po co chcesz aktualizować skoro czysta instalaka + sterowniki + programy to max 3 godziny. I to jeśli sie ociągasz :wink:

Microsoft nie zaleca upragade’u z wersji BETA do RTM.

nie chce mi się przegrywać wszystkich danych, a tego jest ponad 300gb, niestety.

To wersja RC, a nie BETA. Co nie zmienia faktu, że Microsoft stanowczo odradza aktualizację. W trakcie takiego felernego upgrade’a możesz w najgorszym wypadku stracić wszystkie dane (a tego się przecież obawiasz). Zresztą Microsoft wyraźnie zaznaczył, że RC jest wersją testową i nie wolno jej użytkować na głównym PC i gromadzić tam ważnych danych.