Uprawnienia - odmowa dostępu do pliku

Ogólnie co chcesz zrobić z tym plikiem ?

Nie no facet, weź ty mnie nie załamuj i nie nabijaj sobie durnych postów… SKOPIOWAĆ -_-

Nie no facet, ty nabijasz więcej postów, bo nie podajesz ważnych informacji, tylko czekasz na ‘dopytywanie’ :slight_smile:

System plików pewnie NTFS.

Uprawnienia od Michała masz?

Uprawnienia administratora masz?

Wyłącz w opcjach folderów ‘proste udostępnianie’, wejdź we właściwości elementu, który chcesz skopiować i pobaw się w zakładce ‘zabezpieczenia’.

Cirmius , nikt postów nie nabija

pytanie podstawone jaki to plik (rozszerzenie) i co chcesz z nim zrobić

dodatkowo pytania które już zadał kondziu jah ,

przenieść kopiować możesz pod linux’em ,

do , exe musisz dodać sobie uprawnienia

Ew uruchamiasz konsolę jako admin, attrib -a -s, a potem kopiowanie pod windą. Najlepiej sprawdzić jaki program z tego korzysta. Ew kopiowanie w trybie awaryjnym.

NTFS, mam jedno konto administracyjne, laptop tylko z resztą do mojego użytku, rozszerzenie pliku .dll, nie mam czegoś takiego jak “proste udostępnianie”, no i to chyba logiczne, że w zabezpieczeniach się bawiłem, skoro mam te wszystkie Unlockery i TakeOwnerShipy, wszystkie te tam podkategorie mają pełną kontrolę, a z konsolą nie umim się bawić ;e

ctrl + r >> cmd

attrib -a -s "ścieżka do pliku"

ew spróbuj inherit (przeciągasz plik na ikonę programu)

@down crack …

Nie wiem czy to ważne, ale antywirus uznaje ten plik za szkodliwy i chce go wywalić, ale nawet po wyłączeniu zapory i antywirusa dalej nie można skopiować, Inherit nie działa, CMD dalej nie kumam ;e

@UP

Crack? Aleś ty śmieszny, wrzuć płytę Gothic II NK chociażby, to ci wyskoszy, że autorun.exe to wirus - czyli mój oryginał Gothica w takim przypadku też jest piratem, tak?

//Wystarczyło skopiować na pulpit i ODŁĄCZYĆ Pendrive od kompa ; p Do zamkniecia //